Як змінити дозвіл відеофайлу.

На шляху освоєння відео- і графічних редакторів будь допитливий розум рано чи пізно стикається з проблемою зміни розширення файлу. Як це зробити, читайте в цій невеликій пам'ятці.
Інструкція
1
Для того щоб поміняти дозвіл зображення (малюнка, фотографії та ін.) Можна використовувати програму Adobe Photoshop. Тут ми розберемо, як це зробити, на прикладі русифікованої CS5 версії цієї програми. Щоб відкрити файл, тиснемо «Файл»> «Відкрити» або комбінацію клавіш Ctrl + О. Далі тиснемо «Зображення»> «Розмір зображення» або Alt + Ctrl + I. У вікні ми можемо змінити ширину і висоту картинки, використовуючи як одиниць виміру відсотки або пікселі. Для того щоб зображення не розтягнулося в яку-небудь із сторін, не забудьте поставити галочку біля «Зберегти пропорції» в нижній частині вікна.
2
Для того щоб поміняти дозвіл відеофайлу, нам буде потрібно відеоредактор Sony Vegas 10, хоча цю функцію можна знайти практично в будь-якій програмі редагування відео. Щоб відкрити файл, тиснемо File> Import> Media і в вікні оглядача вибираємо необхідне відео. Файл з'явиться в модулі Project media, перетягуємо його звідти в робочу область в правій нижній частині програми. Далі натискаємо File> Render as ..., вказуємо назву майбутньому файлу, вибираємо його розширення (avi, wmv, mpg і пр.) І клікаємо Custom. У вкладці (список вкладок внизу вікна) Video знаходимо рядок Frame size і в випадаючому меню вибираємо один із запропонованих варіантів дозволу файлу. Якщо ви хочете вказати який-небудь інший розмір, клацайте на Custom frame size і вкажіть внизу необхідні цифри в полях Width і Height. Тиснемо "Ок", в оглядачі вказуємо місце для збереження файлу і клацаємо «Зберегти».
3
Будьте готові до того, що картинка відео може втратити в якості і якщо все-таки втратить, поекспериментуйте з кодеками. Настройку кодеків можна знайти у вищевказаній вкладці Video під пунктом Video format.
Пам'ятка - витончений і лаконічний спосіб нагадати собі коханому поради на всі випадки життя в умовах, коли вони постійно вилітають з голови. Варто лише витратити трохи часу і зусиль, і вам нема чого буде заново вибудовувати в голові певний алгоритм, тому що він завжди буде у вас під рукою. На наш погляд, вигода очевидна.
Інструкція
1
Зберіть всю необхідну інформацію, яка стане основою для майбутньої пам'ятки. Погортайте тематичну літературу, побродите по мережі, розпитайте друзів і знайомих, які знаються на питанні, чи поройтесь, нарешті, в куточках власної пам'яті. На цьому етапі нам знадобиться все, фільтрацією займемося потім.
2
Визначтеся з носієм. Якщо поради та інформація в пам'ятці не будуть стосуватися якоїсь мобільного області, тобто така типова пам'ятка для домосідів, можна сміливо розмістити її файлик на робочому столі або навіть зробити заміткою де-небудь «Вконтакте», якщо вам зле живеться без соціальних мереж. Людям, які менш відірвані від реальності, можна порадити роздрукувати або власноруч написати пам'ятку , а потім повісити десь на видному місці. Якщо ж тема пам'ятки така, що доведеться возити її з собою, подумайте про її розміри та кількість інформації, яке ви хочете в ній розмістити. Доведеться або потренувати лаконічність або згадати студентські роки, коли на одній шпаргалці можна було вмістити, образно кажучи, пару томів «Великої Радянської Енциклопедії».
3
Починаємо працювати із зібраною інформацією, для чого озброюємось бритвою Оккама і безжально відсікає все зайве, тобто повтори, нісенітниці, чутки і пр. Тільки не захоплюємося, щоб не видалити щось дійсно важливе. Втім, чуткам і іншим неперевіреними даними можна приділити окреме місце, але не забути вказати, що вони саме неперевірені. Всю іншу інформацію розподіліть по послідовностям і тематичним блокам. Пам'ятайте, що текст в пам'ятці повинен бути максимально доступний, тому висловлюйтесь ясніше, щоб у відповідальний момент не розумітися на словесних хитросплетіннях.
4
Майте сміливість і нахабство час від часу піддавати сумніву інформацію, зазначену в кожній пам'ятці, навіть написаної власноруч. І тим більше - написаної кимось ще. Будь-яка середу незмінно змінюється під напором привхідних обставин і внутрішніх процесів, що вимагає періодичного перегляду позиції по відношенню до цього середовища.