Як відкрити домашню сторінку.

Якщо ви звикли починати роботу в інтернеті з сайту, до якого звертаєтеся в першу чергу, його зручно зробити домашньою сторінкою. Ця сторінка автоматично буде відкриватися при кожному запуску браузера.
Інструкція
1
Наприклад, ви починаєте роботу в інтернеті, переглядаючи свою поштову скриньку, і вам потрібно встановити домашньою сторінкою сервіс mail.ru. Розгляньте, як відкрити домашню сторінку в чотирьох найбільш популярних браузерах.
2
У вбудованому браузері Windows - Internet Explorer, домашню сторінку можна встановити двома способами. Перший - через сам браузер. Наберіть в адресному рядку адресу сайту, сторінку якого ви хочете зробити домашньою. Коли сторінка завантажиться, на верхній панелі інструментів виберіть пункт «Сервіс» та «Властивості оглядача». Вікно відкриється на потрібній вам вкладці «Загальні». В полі «Домашня сторінка» введіть адресу потрібного сайту або скопіюйте його з адресного рядка і вставте. Або просто натисніть на кнопку «Поточна» і далі кнопки «Застосувати» і «Ок». Також в Internet Explorer можна прописати домашню сторінку , пройшовши шлях: «Пуск», «Панель управління», «Властивості оглядача».
3
У браузері Opera відкрийте потрібну веб- сторінку , потім у верхньому лівому куті натисніть значок «Opera», потім «Настройки» і «Загальні настройки». На вкладці «Основні», у рядку «Домашня», пропишіть адресу сайту або скопіюйте його з адресного рядка і вставте. Або, попередньо відкривши потрібний сайт в інтернеті, відкрийте вкладку «Основні», натисніть кнопку «Поточна сторінка», потім «Ок».
4
Щоб викликати меню налаштувань в браузері Google Chrome, необхідно натиснути на значок у вигляді гайкового ключа, розташованого у верхньому правому куті. Натисніть на значок «Гучний ключ», виберіть пункт «Параметри». Відкриється окрема вкладка з основними настройками. У пункті «Головна сторінка», поставте курсор в рядок «Відкрити цю сторінку » і пропишіть або скопіюйте з адресного рядка і вставте адресу домашньої сторінки. Перезапустіть браузер.
5
У браузері Mozilla Firefox на верхній панелі виберіть пункт «Інструменти», потім «Настройки» і відкрийте закладку «Основні». У пункті «Домашня сторінка» пропишіть адресу сторінки вручну. Або відкрийте потрібний сайт, потім зайдіть в закладку «Основні», натисніть кнопку «Використовувати поточну сторінку » і кнопку «Ок». Домашня сторінка встановлена, і тепер кожен раз браузер буде починати свою роботу саме з неї.
Корисна порада
У браузері Internet Explorer можна прописати кілька домашніх сторінок. Для цього в полі "Домашня сторінка" пропишіть адреси потрібних сайтів, розділяючи їх клавішею "Введення".
Створити власну сторіночку в інтернеті хотіли б багато користувачів, але далеко не всі знають, як підступитися до вирішення цього питання. З чого почати, які складнощі можуть зустрітися на цьому шляху - знання всіх тонкощів процесу дозволить швидко і без клопоту створити власний інтернет-ресурс.
Інструкція
1
Спочатку вирішите, який сайт і для яких цілей вам потрібен. Якщо мова йде про невелику власній сторінці, ви можете скористатися одним з існуючих в мережі безкоштовних сервісів. У тому випадку, якщо мова йде про комерційний проект, вам доведеться зареєструвати власний домен і знайти якісний платний хостинг - сервер, на якому ви розмістите сторінки сайту. Комерційний ресурс на безкоштовному сервісі виглядає, м'яко кажучи, несолідно.
2
Для створення простого сайту з однієї або декількох сторінок скористайтеся безкоштовним сервісом http://narod.yandex.ru/. Ви зможете створити сайт як з готових блоків, так і повністю самостійно. В останньому випадку вам потрібно знання основ мови HTML і редактор для написання коду - наприклад, Cute HTML. Якщо ви ніколи не мали справи з HTML, не лякайтеся, ця мова дуже простий. Ви зможете оволодіти його основами по ходу створення сторінок сайту.
3
Якщо вам потрібно місце для спілкування, загляньте на сервіс http://www.ucoz.ru/. Тут ви зможете створити як сайт, так і форум. У порівнянні з попереднім сервісом, ucoz має набагато більше можливостей. Єдиний, але істотний мінус - нав'язливий рекламний банер, що з'являється на кожній відкривається сторінці. Його можна закривати, але все одно він заважає нормальній роботі. Банер можна відключити за 100 рублів на місяць.
4
Дуже непоганим сервісом для створення власного форуму є http://borda.qip.ru/. Пройшовши за посиланням, ви зможете дуже швидко створити власний форум. На цьому сервісі теж є реклама у вигляді статичного банера у верхній або нижній (за вибором) частині сторінки, але вона не дратує користувачів, її не доводиться закривати.
5
Якщо ви не хочете бачити на своєму сайті рекламу або не бажаєте від когось залежати, створіть власний ресурс. Ви витратите приблизно 100 рублів на реєстрацію домену та 30-40 рублів на місяць на оплату хостингу. Для реєстрації домену наберіть в пошуковику «зареєструвати домен». Ви отримаєте безліч посилань на сервіси реєстраторів. Сама процедура реєстрації займає лічені хвилини, оплатити домен можна через WebMoney, банківську карту і т.п.
6
Зареєструвавши домен, не поспішайте оплачувати хостинг. Спочатку створіть сайт на комп'ютері, перевірте його працездатність. Для створення сайту скористайтеся візуальним конструктором сайтів Dreamweaver. Це дуже зручна програма, що дозволяє використовувати готові безкоштовні шаблони, яких в мережі дуже багато. Скачайте сподобався вам шаблон, відкрийте його в програмі і доробіть потрібним чином - вставте ваш текст, зображення.
7
Щоб перевірити працездатність сайту і виловити всі помилки, встановіть програму Denwer. З її допомогою ви зможете працювати з сайтом так, як ніби він вже знаходиться на хостингу. Посилання будуть працювати, відкриватися картинки. Дана програма особливо корисна для великого складного сайту.
8
Сторінки сайту готові. Тепер знайдіть і оплатіть хостинг, викладіть сторінки вашого сайту в папку public_html. Залишилося виконати останню операцію - «прив'язати» домен до хостингу. Увійдіть в панель управління вашим аккаунтом на сервісі реєстратора і пропишіть у відповідних полях імена DNS-серверів - їх два, дізнайтеся їх дані в службі підтримки хостингу, в розділі FAQ і т.д. Після виконання цієї процедури сайт почне відкриватися по доменному імені протягом доби.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KZ-8P32oXNg