Як знайти людину за поштовою скринькою. Як знайти користувача по поштової скриньки.

Що б вам не було відомо про людину, можна, використовуючи ці відомості, спробувати знайти, точніше, висловлюючись сучасною мовою, «пробити» він ньому інформацію в інтернеті. З великою ймовірністю ви знайдете досить багато цікавого. При цьому вам не доведеться підбирати паролі, зламувати сторінки соціальних мереж і т.д. Навіть якщо у вас на руках тільки один e-mail - поштовий ящик, ви що-небудь та дізнаєтеся про його володаря.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - ввести адресу поштової скриньки в пошуковик. Якщо людина колись з якихось причин реєструвався на будь-яких сайтах, залишав свій e-mail на форумах, підписувався в повідомленнях, ви його знайдете. Користувач міг вже багато років як забути про те, що він, наприклад, одного разу давав пораду, ходити чи до ворожки, або полягав у групі «Як схуднути за 5 днів», або продавав дерев'яні дошки ... А інтернет не забув, зберіг. Вам на користь.
2
Використовуйте можливості програм для миттєвого обміну повідомленнями: Mail Agent, ISQ або будь-яку іншу, де є можливість пошуку контактів за назвою поштової скриньки. Для цього, природно, таку програму, а краще відразу все, треба встановити собі на комп'ютер, запустити і по черзі шукати з їх допомогою потрібний адрес.Напрімер, вам треба перевірити поштову скриньку 123@mail.ru. В вікні свого агента знайдіть опцію «Додати контакт» і введіть шуканий e-mail в рядок пошуку. Через секунду з'явиться інформація, швидше за все, з прізвищем та ім'ям, підлогою і навіть віком людини . Що ще про нього написано, можна дізнатися, клікнувши «Анкету». Також будуть показані дані з соціальної мережі «Мій Світ». Багато людей в «Світі» самі пишуть про себе дуже багато відомостей: сімейний стан, освіту, місце народження і проживання, захоплення і т.д. Також відобразяться друзі друзів, інтереси (групи, створені учасником).
Зверніть увагу
Ввівши у пошуковик адресу поштової скриньки, ви не отримаєте закриту інформацію з соціальних мереж типу «Однокласники».
Корисна порада
За допомогою агента можна шукати ящики @ mail.ru, @ list.ru, @ bk.ru, @ inbox.ru