Як зробити опитування.

Обговорення будь-якої теми - завжди захоплююче заняття, особливо для тих хто нею зацікавлений. Для цього потрібен опитування, що дозволяє не тільки дізнатися думку з приводу теми, а й зрозуміти чи цікава вона суспільству в цілому.
Інструкція
1
Опитування потрібно проводити грамотно, щоб досягти гарного ефекту від роботи. Якщо ви проводите опитування на вулиці, дотримуйтесь декількох правілам.В першу чергу навчитеся правильно звертатися до людини, так, щоб він захотів поговорити з вами і обговорити тему. Для цього говорите впевнено і ствердно, без питальної інтонації. Наприклад: «Добрий день! Я проводжу дослідження. Хотілося б дізнатися вашу думку. Це займе всього три хвилини ». Не ставте складних і незрозумілих питань.
2
Запитувати, як правило, потрібно всіх проходять людей. Умійте прийняти відмову на вашу адресу, якщо людина поспішає або зайнятий. Тому перед цим придивіться на дії людини. Якщо бачите спокійну помірну ходу і не стурбований погляд, то, швидше за все, чоловік розташований для контакту. Інших же краще обійти стороною, це ймовірний отказ.Как показує статистика, найчастіше бере участь в опитуванні молодь, вони знаходять це цікавим і захоплюючим. Люди більш старшого віку відносяться до такої справи скептично. Тому можуть відмовити або пройти мимо, не відповівши взагалі. Чоловіки більш відкриті до спілкування, ніж жінки.
3
Опитування краще проводити на вулицях, де немає великого пішохідного і транспортного потоку. Це дозволяє людині добре подумати і поміркувати над питанням, нічого в даний момент його не відволікатиме. Говорити з людиною краще по одному, коли немає впливу з боку інших людей.
4
Також опитування можна проводити по телефону. Тут вже все залежатиме від коректно викладеної вами теми і правильного підходу до людини.