Як зав'язувати широкий шарф. способи зав'язування широкого шарфа.

Широкий шарф - стильний аксесуар, актуальний для будь-якого сезону. Вовняний - взимку, шовковий - влітку. Кожен знайде модель до душі. Найцікавіше, що існує маса варіантів зав'язування шарф а, що відкриває простір для творчості та фантазії.
Вам знадобиться
  • - широкий шарф;
  • - брошка;
  • - шпилька;
  • - фантазія.
Інструкція
1
Шарф - незамінна річ для північного краю. Влітку його змінює легка пов'язка або палантин, у міжсезоння модники не забувають вибрати шарф ик або полотно, вивчають способи драпірування. Взагалі цей аксесуар може "зробити" образ. До різних випадків і одязі підійдуть різні способи зав'язування шарф а.
2
Обмотайте шию. Недбало намотаний в кілька шарів широкий шарф підійде для образу богемного художника, бонвівана, світської левиці. Не забудьте про асиметрію: якщо ви залишаєте вільні кінці, нехай вони будуть різної довжини або з різних сторін (один з них перекиньте на спину).
3
Використовуйте різні види вузлів. Європейський вузол - спосіб зав'язування широкого шарф а у вигляді петлі. Для цього треба скласти його удвічі, потім обернути складений шарф навколо шиї, простягнувши два кінця всередину кільця, утвореного при складанні. Не слід затягувати його на шиї.
4
Укутайтеся в шарф : такий спосіб драпіровки схожий з сповиванням немовляти. Він підходить для широких шарф ов з тонких матеріалів. Вам слід обернутися в нього і закріпити шарф невидимим вузлом. Влітку візьміть для цього палантин з натуральної тканини: це дозволить уникнути сонячних опіків.
5
Пов'яжіть шарф на голову. Візьміть широкий шарф з тонкого матеріалу, накиньте його на голову, щільно стягніть на потилиці, закрутіть тканину в щільний джгут і зав'яжіть вузол. Кінці шарф а слід розпустити, щоб вони виглядали пишніше.
6
Зробіть тюрбан або чалму. Стильно, часом кілька екстравагантно виглядає тюрбан, цей орієнтальний предмет гардероба увійшов в європейську моду багато століть тому. Такий головний убір, створений з шарф а чи палантини буде доречний на відкритті художньої виставки або на прогулянці по місту в теплий день. Покрийте голову шматком тканини або шарф ом таким чином, щоб звисаючі кінці були однієї довжини. Перехрестіть кінці на потилиці, потім ще раз на лобі і подверніте їх справа і зліва під збірки тканини.
Зверніть увагу
Вибирайте матеріал шарфа по сезону: влітку не варто носити шерсть, взимку і мокрій восени уникайте легких тканин зразок шифону та шовку, вони мало підходять до теплої одязі за фактурою.
Корисна порада
Широкий шарф може поєднуватися кольором з взуттям або рукавичками. Підбирайте шарф того кольору, який вигідно підкреслить колір вашого обличчя: дівчатам з білою шкірою протипоказані блакитні і світлі жовті відтінки.
У холодний період року уміння зав'язувати красиво теплий шарф може вигідно підкреслити загальний стиль людини, внести урізноманітнити в його зовнішній вигляд. Існують нескладні варіанти зав'язування теплих шарфів від світових модельєрів. Перші поради з зав'язування шарфа пропонуємо жінкам.
Інструкція
1
Шарф-петля. Щоб його зав'язати, складіть річ навпіл і покладіть на плечі. Обидва вільних кінця шарфика Протягніть в петлю з іншого кінця, підтягніть, як вам буде це зручно. Той же «петельний» варіант - обидва кінці шарфа покладіть на плечі. Один кінець оберніть навколо шиї і пропустіть під утворився кільцем на шиї, як би переплітаючи. Вузол в такому випадку зробіть або під шиєю, або нижче неї, можна змістити вузол у сторону.
2
Накиньте обидва кінці шарфа за спину, перехрестите їх там і опустіть перед собою на грудях. Можна кінці шарфа при цьому підв'язати один з одним. Варіант підійде також для шарфів з бахромою і китицями.
3
Накиньте шарф на плечі. При цьому один його кінець зробіть коротше. Другий кінець шарфа закиньте за плече. На грудях розправте складки аксесуара. Довгий шарф можна обернути кілька разів навколо шиї і розправити утворилися складки на грудях. Кінці такого шарфа можуть або спадати вільно вниз, або їх можна заправити всередину складок.
4
Широкий довгий шарф по-гламурному зав'яжіть, обернувши його навколо шиї, але не затягуючи занадто при цьому. Пропустіть кінці аксесуара вперед, горловина шарфа також сильно не затягується на шиї.
5
Чоловічий стиль зав'язування теплого шарфа. По-діловому шарф просто укладете на шию і перехрестите на грудях. Щоб було романтично - один кінець широкого шарфа закиньте недбало за спину. У спортивному стилі шарф складіть навпіл, оберніть навколо шиї і Протягніть один його кінець в утворену петлю з іншого боку. Можна при цьому використовувати шарфи з китицями.
Зверніть увагу
Найчастіше людина вибирає для себе один-два способи класичного зав'язування теплого шарфа, які підходять саме йому. Такий штрих в одязі підкреслює індивідуальність даної людини.
Корисна порада
Важливо розуміти, що не кожен спосіб зав'язування теплого шарфа підійде під той чи інший вид одягу, під виріз на пальто або певний комір шуби. Намагайтеся зав'язувати даний аксесуар так, щоб вам було в ньому зручно, розкуто, щоб ви могли без праці повернути голову в потрібну вам сторону.