Як відновити локальну мережу. порушилася локальна мережа Як відновити.

Налаштування локальної мережі вимагає деяких навичок і вмінь. І від того, монтував мережа професіонал своєї справи або дилетант, залежить багато чого: новачок може зробити щось не так, і вся його робота піде нанівець через пару тижнів. Розберемо кілька випадків, коли потрібне відновлення локальної мережі.
Інструкція
1
Перший, самий банальний випадок. Уявімо таку ситуацію: існує провейдер, який крім підключення по інтернету надає вихід у міську мережа , в якій знаходяться всі клієнти провайдера в цьому місті. Але раптом з'єднання між комп'ютерами клієнтів пропало (тільки локальна мережа , що не інтернет). У цьому випадку залишається тільки одне - дзвонити в тех. підтримку свого провайдера і все з'ясовувати.
2
Друге - це перевірка фізичного підключення. Подивіться, чи підключений мережевий кабель до вашого комп'ютера. Також варто перевірити контакт між мережним кабелем і коннектором, можливо, що при монтажі мережі був недожім з'єднання. Також міг статися обрив дротів в самому кабелі. Щоб перевірити працездатність мережевого кабелю, потрібно скористатися спеціальним приладом - LAN-тестером.
3
3. Один з найпростіших, але дієвих методів: натисніть на «Пуск», відкрийте «Панель управління», знайдіть і відкрийте компонент «Мережеві підключення». Перед подальшими діями переконайтеся в наступному: - упевніться, що ваш модем включених переконайтеся, що модем в робочому стані, визначити це можна по індикаційному лампочок на модемі (що вони означають, читайте в керівництві по експлуатації вашого модему) - переконайтеся, що всі фізичні підключення в робочому состоянііДалее знайдіть потрібне мережеве підключення по локальній мережі і натисніть на нього правою кнопкою миші. Відкриється контекстне меню, в ньому знайдіть пункт «Виправити» та натисніть на нього лівою кнопкою миші. Запуститься процес виправлення непрацездатності мережевого підключення. Коли процес закінчиться, програма повідомить вас, виправлена мережа або нет.Прімечанія: - для всіх дій ви повинні мати права адміністратора, оператора налаштувань мереж або входити в групу досвідчених користувачів- для несправних фізично підключений дана команда доступною не буде
4
Якщо попередні дії не дали результату, то слід перевірити вашу мережеву карту на іншому комп'ютері, або вставити її в інший роз'єм на материнській плате.Данние чотири методи відновлення локальної мережі є основними і повинні допомогти практично у всіх випадках.