Як поліпшити якість інтернету.

Найважливішим показником інтернету є швидкість, з якою дані надходять на комп'ютер. Ця швидкість статична і залежить тільки від тарифного плану, який був вибраний користувачем і від завантаження каналу оператора. Для того, щоб поліпшити якість інтернету , досить слідувати декільком рекомендаціям, які варіюються в залежності від завдання, яке стоїть перед вами.
Інструкція
1
Якщо ви хочете максимізувати швидкість веб-серфінгу, вам необхідно відключити всі менеджери завантажень, торрент, а також всі додатки, що працюють з інтернетом як в активному, так і у фоновому режимі. В першу чергу, очистіть трей від фонових програм, після чого відключіть ті, які можуть споживати трафік, через диспетчер задач.
2
Для швидкого веб-серфінгу використовуйте браузер, який підтримує відключення картинок і flash-анімацій. В даний час практично всі браузери підтримують ці функції, але найбільш оптимальним рішенням у питанні економії трафіку буде використання браузера Opera mini. Його відмінність від інших браузерів полягає в тому, що перед відправкою даних на комп'ютер він стискає їх до шістдесяти-сімдесяти відсотків від початкового об'єму. Також ви можете відключити картинки і завантаження flash анімацій для досягнення максимальної швидкості завантаження сторінок.
3
Також зверніть увагу на фонові процеси, які використовують канал доступу до мережі інтернет при оптимізації з'єднання для завантажень. Встановіть максимальну кількість завантажень рівним одиниці, а пріоритет для менеджера закачувань максимальним. Якщо ви використовуєте торрент-клієнт, переконайтеся, що максимальна швидкість віддачі дорівнює одному кілобітах в секунду, а також в максимальному пріоритеті для всіх закачувань. Не забувайте про те, що для найбільш швидкого закачування файлу всі інші закачування повинні бути зупинені, а браузер закритий.