Як підвищити швидкість передачі.

При роботі в мережі інтернет ми часто закачуємо файли, щоб зробити їх доступними для інших користувачів. Їх ми заливаємо на файлообмінники або прикріплюємо до листа. Залежно від розміру файлу, час, витрачений на його передачу, може бути дуже довгим. Для того, щоб підвищити швидкість передачі даних, варто брати до уваги, що максимальна швидкість інтернету забезпечується мінімальним завантаженням каналу.
Інструкція
1
В першу чергу, відключіть всі активні завантаження, які діють в даний момент. Для того, щоб максимально очистити канал доступу до мережі інтернет і тим самим максимізувати швидкість передачі даних. Вимкніть також чинний торрент-клієнт, якщо він знаходиться в запущеному стані. Навіть якщо на справжній момент на ньому немає ніяких активних закачувань, він може перекривати канал роздачами, які ведуться з уже закачані вами файлів.
2
Очистіть трей від програм, що працюють у фоновому режимі, а також завершите процеси оновлення. Для цього відкрийте диспетчер задач, перейдіть по вкладці "процеси" і завершите всі процеси, що містять у назві "update", натиснувши на Delete і підтвердивши видалення. Переривайте тільки ті процеси, в яких ви не сумніваєтеся, інакше ви можете порушити стабільність системи, що може привести до необхідності її перевстановлення.
3
Не відкривайте нових сторінок під час закачки файлу. Щоразу, коли ви відкриваєте сторінку, браузер перерозподіляє трафік на користь рівномірного використання обома процесами, в наслідок цього швидкість передачі даних значно сповільнюється. Завантажуйте нові сторінки тільки після того, як буде закінчена передача даних.
4
Майте на увазі, що більшість файлів можна значно зменшити в розмірах за допомогою архівації. Заархівуйте файли, призначені для передачі через мережу інтернет, з використанням максимальної сили стиснення.
Корисна порада
Намагайтеся не перевантажувати комп'ютер додатковими програмами, запущеними одночасно з передачею даних.