Як визначити дитини в дитячий сад.

Вашій дитині вже виповнилося три роки або більше, а питання з садком ще не вирішене? Сумна новина - про це потрібно було подбати з моменту його народження. Але є й вихід із ситуації - різні центри підтримки та раннього розвитку при деяких дитячих садах.
Вам знадобиться
  • Списки дитячих садків вашого мікрорайону з телефонами, фио завідувачів, адресами.
  • Сайт електронної черги в дитячі садки (якщо ви живете в Москві).
  • Контакти районної комісії з дошкільним установам .
Інструкція
1
Якщо ви живете в Москві, зараз існує єдина електронна черга в дитячі садки Москви. Для того, щоб зареєструватися там, знадобиться тільки свідоцтво про народження дитини. Після реєстрації можна відстежувати свою чергу онлайн.Прі реєстрації можна вказати три дитячих садки на вибір, куди б хотілося водити свого дитини. Якщо у вас немає пільг, в черзі перед вами опиняться люди з першочерговим і переважним надходженням в дитячий сад. Це ті, у кого є які-небудь пільги (педагоги, багатодітні, матері-одиначки та т.п.). Пам'ятайте, що на початку кожного року в чергу перед вами можуть також потрапити ті, хто зареєструвався раніше і у кого не змогли взяти в сад через велику чергу. І це зайвий стимул здійснити реєстрацію як тільки дитина народилася.
2
Якщо будинок не підключений до Інтернету або ви не живете в Москві, є пряма необхідність записатися в чергу в районній комісії з дошкільним установам. Як правило, такі комісії працюють три рази на тиждень. Реєструватися також слід щойно народилася дитина. При реєстрації потрібен ваш паспорт і свідоцтво про народження дитини .У будь-якому випадку перед вами постає питання, який садок краще. Тут неоціненну допомогу нададуть сусіди і знайомі з району. Що надійніше? "Сарафанне радіо" або відгуки з Інтернету? Це питання вам доведеться вирішувати самостійно, але краще, напевно, особисте спілкування. Не полінуйтеся обійти всі вибрані вами дитячі сади, з'ясуйте, як годують дітей, як контролюють гігієну, що б потім у вас не було відчуття, що вас обдурили.
3
Зараз деякі дитячі сади організують на своїй території якісь центри раннього розвитку або ігрової підтримки дітей. Набір дітей ведеться у віці 1 - 2 роки. Вам необхідно уточнити координати ваших районних центрів при дитячих садах і записатися туди, тоді у вас буде пряма можливість потрапити в цей сад. Крім того, ви отримаєте прекрасні розвиваючі заняття абсолютно безкоштовно.
Корисна порада
Вставайте в чергу якомога раніше (бажано, як тільки дитина народиться) .Уточняйте у завідувачів, чи потрапляє обраний вами сад під програму ущільнення дитячих садів, скільки дітей в групі та ін.