Як переплавити срібло.

Для плавлення срібла в домашніх умовах можна використовувати саморобний плавильне пристрій. Основним його елементом стане потужний трансформатор, який буде нагрівати вуглеграфітові порошок до 3000 ° за Цельсієм. Це дає можливість плавити більшу частину металів, у тому числі і срібло .
Вам знадобиться
  • - Потужний трансформатор;
  • - вуглеграфітові порошок;
  • - 2 щітки від потужного електромотора;
  • - азбестові плитки;
  • - слюда;
  • - багатожильний мідний дріт діаметром 5 мм;
  • - ізольований мідний дріт діаметром 6-7мм;
  • - дріт для обв'язки печі.
Інструкція
1
Зберіть коробку для електроплавильної печі з азбестового плитки. Якщо немає азбесту (він сьогодні рідкість), то можна скористатися плиткою з цементу. Зв'яжіть з боків вийшла коробку м'якої проволокой.Размер печі повинен бути приблизно 10х7х5 см. У такій печі ви зможете з легкістю розплавити близько 70 грамів серебра.Далее просвердлите в щітках електромотора 2 отвори діаметром 6 мм. Встановіть електроди з щіток електромотора з торців коробки. В якості футерувального шару з торців печі використовуйте слюду. Просуньте багатожильний мідний дріт в кожен електрод, для надійності закріпіть дроти в отворах цвяхами. Насипте в коробку вуглеграфітові порошок.
2
Поставте електропіч на ізолюючу підставку, в якості якої можна використовувати цеглу. Підключіть піч до трансформатора за допомогою ізольованого мідного дроту. Підключіть трансформатор до електричної мережі.
3
Перед початком плавлення дайте печі прогрітися протягом 5-7 хвилин. Забезпечте в цей час хорошу вентиляцію. Помістіть срібло в скляну ампулу від ліків. Помістіть ампулу в вуглеграфітові порошок. Якщо ваше срібне виріб не поміщається в Апулії, можна покласти його прямо в графіт. Метал розплавиться, але майже не розтечеться по печі. Після того як ампула і порошок розплавляться, від'єднайте трансформатор від електричної мережі. Зніміть шкірку з розплавленого скла з срібного «кульки».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Thyt4_RwkG0
Зверніть увагу
Працювати з електропіччю і зварювальним трансформатором потрібно з крайньою обережністю. Вимикач електромережі трансформатора повинен перебувати поруч, щоб у будь-яку секунду можна було вимкнути трансформатор з мережі. Не залишайте піч без нагляду.
Корисна порада
Використовуючи грубий напилок, можна отримати вуглеграфітові порошок з відслужили свій термін графітових стрижнів. Під час плавки в електропечі порошок буде постійно вигоряти, тому в міру необхідності його потрібно підсипати.