Як додавати у жимі лежачи. Як поліпшити жим лежачи.

Жим лежачи є базовою вправою. Воно є основним на будь-яких змаганнях з пауерліфтингу. Для багатьох новачків жим лежачи є основним вправою, яке здатне зміцнити м'язи рук і грудей при правильному підході.
Інструкція
1
Щоб додати у жимі лежачи, необхідно виконувати не тільки його, а й інші вправи на інші групи м'язів. Важливо виконувати вправи на трицепс, т.к. найбільше навантаження йде саме на нього. Неможливо збільшити свої показники в жимі , що не надбавіть в м'язовій масі. Більш того, «відставання» будь-якої м'язи може служити перешкодою для зростання ваги в цілому, тому необхідно підтягувати силові показники в інших вправах.
2
В якості додаткового тренування необхідно іноді перемикатися на жим гантелей, т.к. він підключає необхідні м'язи-стабілізатори, які допоможуть при жимі звичайної штанги.
3
Необхідно постійно стежити за своєю технікою виконання, т.к. від неї напряму залежить результат. Тільки при дотриманні техніки силові характеристики дійсно збільшаться, відповідно, збільшиться і вага в жимі . Починати слід з хвата штанги і закінчувати контролем траєкторії руху. Багато жимовик використовують метод J-lift, згідно з яким слід вести штангу не просто вгору і вниз, як це роблять багато, а вичавлювати вгору під певним зручним кутом до голови.
4
Не варто вигинати спину при вичавлюванні, як це роблять багато. При такій техніці підйом більшої ваги здійснюється за рахунок скорочення відстані від грудей до штанги, в результаті чого зростання м'язів не прискориться, а сила, по суті, не увелічітся.Для кожної людини, виходячи з фізичних параметрів, існує найбільш зручна позиція на лаві. Перш за все необхідно підібрати собі оптимальний хват, при якому виробляти жим здається зручніше.
Зверніть увагу
Велику роль в жимі грає розминка. Слід ретельно розминатися з невеликою вагою, щоб організм був підготовлений до «робочим» підходам.
Корисна порада
Вага необхідно додавати поступово, не жертвуючи кількістю підходів і повторень.