Як видалити з телефону стандартні ігри. Як видалити стандартні файли з пам'яті телефону.

Стільникові телефони вже давно не тільки засіб зв'язку, але і відмінний спосіб проведення дозвілля. Ми можемо з успіхом слухати музику, радіо, дивитися фільми, і навіть грати в ігри . На жаль, стандартні ігри швидко надокучає, а з часом пам'ять телефону заповнюється настільки, що питання про пару зайвих мегабайт встає досить-таки гостро. Звільнити вільне місце для нових ігор можна, видаливши стандартні.
Інструкція
1
В першу чергу, спробуйте видалити стандартні ігри , використовуючи меню телефону. Для цього зайдіть в меню, в якому вони розташовані і виберіть в опціях "видалити". У разі, якщо у вас не вийде, переходите до другого кроку.
2
Синхронізуйте ваш телефон з комп'ютером. Для того, щоб синхронізація пройшла успішно, попередньо встановіть драйвера для телефону. Скачайте в мережі інтернет або купіть на компакт-диску драйвера і програмне забезпечення, необхідне для синхронізації телефону з комп'ютером, а також дата кабель. Встановіть драйвера і ПО для синхронізації, після чого з'єднайте комп'ютер і телефон. Використовуючи програмне забезпечення, знайдіть файли ігор в директорії телефону, після чого видаліть.
3
У випадку, якщо видалення не увінчалося успіхом, спробуйте замінити стандартні ігри однойменними файлами. Найчастіше на телефону х стоїть заборона на видалення стандартних ігор і мелодій, але дозволена заміна. Заздалегідь підготуйте файли з іменами, ідентичними стандартним іграм, після чого скопіюйте і вставте їх в директорію.
4
Якщо попередній крок не вийшов, спробуйте перепрошити телефон з використанням стандартної прошивки, але без ігор. Знайдіть цю версію прошивки в мережі інтернет, в більшості випадків вони знаходяться у вільному доступі. Скачайте і встановіть програмне забезпечення для перепрошивки, підключіть телефон і перепрошити його. Не забудьте зберегти на комп'ютері всю важливу інформацію, таку, як телефонна книга, фото та повідомлення. Після закінчення перепрошивки скопіюйте збережені дані в пам'ять телефону. Якщо ви сумніваєтеся в своїй компетенції для перепрошивки. зверніться до сервісного центру.