Як зробити зліпок. гіпсовий набір з рамкою.

Увічнити маленькі ніжки і ручки свого малюка приходить в голову багатьом мамам і татам. Зараз у продажу є безліч гіпсових наборів, які допомагають втілити цю ідею в реальність.
Інструкція
1
Як правило, набір для виготовлення зліпків являє собою гіпсовий порошок, аксесуари і різного виду рамочки, в які потім поміщається готовий зліпок. Якщо ви хочете зробити звичайний зліпок, то вам необхідно замісити гіпсовий порошок з водою до потрібної консистенції, зробити "коржик" товщиною близько сантиметра і акуратно притиснути гіпс до ручок або ніжок малюка. Після того, як маса застигне, її можна помістити в рамочку.
2
Складніші набори припускають зробити гіпсову копію ручок або ніжок. Для цього по інструкції розлучається спеціальний гель, який йде в наборі, потім в нього поперемінно опускаються ручки і ніжки. Багато мам радять проводити такі маніпуляції, коли малюк міцно спить. Ручку або ніжку потрібно потримати від 20 секунд до хвилини. Коли гель подзастинет, акуратно прибираємо виймаємо ручку/ніжку з отриманої формочки. Робити це потрібно дуже обережно, так як гель легко рветься. Потім в отриману форму додають гіпсовий розчин, який готують за інструкцією і чекають, поки він застигне. При бажанні готові зліпки можна пофарбувати фарбою і оформити в рамочку.
3
Деякі матусі не купують готові набори для зліпків, а набувають білу глину для дитячої творчості. Розводять її водою до консистенції пластиліну і роблять зліпки ручок і ніжок з цього природного матеріалу. Готові відбитки можна також пофарбувати фарбою, помістити в рамочку з бірочки з пологового будинку і фотографіями малюка.