Як прошити смартфон Nokia.

Проізводітеоь смарфона Nokia переодически випускає оновлення прошивок, призначені для поліпшення роботи смартфонів . На перший погляд здасться, що це складна операція. Але це не так: кожен власник смартфона Nokia здатний самостійно провести його прошивку.
Інструкція
1
Приступаючи до прошивці смартфона Nokia, необхідно врахувати, що є серії телефону Nokia (6630, 6680, 6270, 3250, N70, N90), яким неможливо робити прошивку без фішера.
2
Для цього в першу чергу необхідно дізнатися, яка саме версія прошивки вказана в вашому смартфоні, для цього треба набрати * # 0000 #. Потім скачайте на комп'ютер саме ту прошивку, яка призначена для вашого телефону.
3
Наступним кроком є скачування програм Diego_3_06, Phoenix 2004 і Crack для Phoenix. Під час установки можуть виникнути на екрані повідомлення про помилку, відкрийте два вікна: повідомлення про помилку і установка файлу Crack.exe, потім натисніть на кнопку «Спробувати знову» і продовжите установку програми Crack.exe, при цьому замініть файли, якщо в цьому є необхідність. Все це треба буде зробити дуже швидко, так як помилка може з'явитися знову.
4
Наступним кроком буде перезавантаження комп'ютера. Після перезавантаження, необхідно запустити програму Phoenix 2004, потім згорнути її, але не закривати, і запустити установку. Фахівці рекомендують ні за яких умов в кінці встановлення не перезавантажувати комп'ютер.
5
Потім необхідно встановити кабельний driver DKU-2, завдяки якому, з'являється можливість увійти в наступні папки: C: Program FilesCommon FilesNokiaTssCdmaCommon і C: Program FilesCommon FilesNokiaTssFlash.Будьте уважні до кожного кроку, інакше можна зіпсувати телефон.
6
Дістаньте з телефону карту пам'яті та зробіть його форматування. Необхідно також зарядити акумулятор телефона.После всіх пророблених дій необхідно натиснути на «Запуск» і чекати. У вікні програми буде з'являтися різна інформація щодо прошивания смартфона Нокіа. Однак нічого не треба чіпати. Якщо надійшло повідомлення, що телефон знаходиться в режимі Test mode, то включите цей режим і закрийте дане повідомлення.
7
Якщо все зроблено правильно, то отримаєте лист про те, що оновлення прошивки пройшла вдало. Після прошивки слід зробити перезавантаження і форматування телефону.