Як відформатувати флешку для фотоапарата. Як відформатувати карту пам'яті на фотоапараті.

День за днем, фотографуючи навколишній світ, свою родину і друзів і перекачуючи фотографії на комп'ютер, людина стаківается з проблемою зараження карти пам'яті фотоапарата різними вірусами. Якщо на комп'ютері встановлена хороша антивірусна програма, вона швидко розпізнає непрошених гостей. Але якщо програми немає, а файлів на флешці дуже багато, виявити віруси буває досить складно. Фахівці радять переносити знімки на комп'ютер відразу ж після фотографування, а флешку періодично форматувати. Як це зробити?
Інструкція
1
Уважно вивчіть меню вашого фотоапарата . У кожному цифровому фотоапараті, а тим більше в дзеркальній оптиці, є пункт «Форматувати карту пам'яті». Після вибору цієї опції з'явиться вікно з попередженням, що форматування знищить всі знімки на вашій карті і питання «Продовжити?». Якщо ви їх заздалегідь скопіювали і хвилюватися нема про що, сміливо натискайте «Так» або «ОК», і карта буде відформатована. Якщо при спробі відформатувати флеш-карту ви бачите напис «Неможливо», або «Відмова», «Замініть карту», перевірте, чи не поставлена чи захист від видалення фотографій. На одних фотоапарата х цю функцію виконує повзунок, розташований поблизу написи "Lock", на інших - кнопка, біля якої намальований ключик. Іноді ця кнопка натискається при неакуратному, як поспішали складанні фотоапарата в чохол або грі дітей з вашою технікою.
2
Володарям картридеров не доведеться уважно дослідити меню фотоапарата . Очистити флешку за допомогою цього пристрою можна набагато простіше. Щоб відформатувати карту, вставте її в картрідер. Після того, як комп'ютер прочитає карту і визначить її як знімне флеш-пристрій, зайдіть в «Мій комп'ютер», на значку карти клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт «Форматувати».
3
Якщо картридера у вас немає, але є кабель для копіювання файлів на комп'ютер, це теж допоможе відформатувати флешку. З'єднайте за допомогою цього USB-кабелю фотоапарат і комп'ютер, почекайте, поки комп'ютер розпізнає флешку і виконайте форматування, як у попередньому випадку. Тим, хто працює в програмах Total Commander або Far, потрібно також клацнути на значку флешки в командному рядку і вибрати пункт «Форматувати».