Як дізнатися, коли включали комп'ютер.

В сучасних офісах практично кожне робоче місце оснащене персональним комп'ютером . Працівники зберігають на них важливу фінансову, кадрову або особисту інформацію, а тому намагаються не допускати до них сторонніх осіб. Якщо одного разу ви виявили, що комп'ютер вже включений, не турбуйтеся - вся його робота протоколюється спеціальними програмами, дії операційної системи заносяться в окремий журнал, в якому відображені всі успішні або помилкові запуски тих чи інших служб. Серед них і дані про те, коли і скільки разів включали комп'ютер. Щоб дізнатися це, потрібно потрапити в журнал подій.
Інструкція
1
Зайдіть в меню «Пуск» на панелі задач вашого робочого столу. У вікні виберіть «Панель управління». Перейдіть в панель управління, клікнувши на записи один раз лівою кнопкою миші.
2
У діалоговому вікні відкриється повний список вмісту панелі керування. Нас цікавить опція «Адміністрування». Якщо ви не побачили в центрі вікна цей значок, зліва в меню є рядок «Перейти до класичного вигляду». Клацніть по ній лівою кнопкою миші, фон стане білим, і ви з легкістю знайдете потрібну вам опцію.
3
Далі вам необхідно двічі клікнути на іконці з написом «Адміністрування». У вікні, серед ряду іконок знайдіть значок «Перегляд подій». Перехід по ньому дасть можливість переглянути журнал роботи системи. Клікніть по значку два рази.
4
Перед вами відкрився журнал подій. У списку перегляду подій в лівій частині вікна виберіть запис «Система». У центральній частині вікна з'явиться реєстр подій, відсортований за часом. Використовуючи смугу прокрутки або коліщатко на мишці, перегляньте записи вікна. У третьому стовпці відображається час звернення до журналу - цей запис створюється при включенні комп'ютера. Провівши аналіз часу, ви можете обчислити, у скільки була запущена система і як давно комп'ютер знаходиться у включеному стані.