Як зробити людину добрішою.

Кожна людина починається з родини, адже саме батьки закладають у дитини основні поняття про доброту. Потім людей виховує суспільство, культура і оточення. Доброта - якість, яка є у кожного людини . Але іноді доброту пригнічують в собі. Так відбувається від страху, образи чи коли людина захищається від випробуваного одного разу дуже сильного почуття болю. Якщо життя звела вас з такою людиною, то не все втрачено, є способи зробити його добрішим.
Інструкція
1
Для початку розберіться, які якості притаманні добрій людині. Це щедрість, дружелюбність, чуйність, тактовність, уважність, життєрадісність, співчуття. Добра людина вміє прощати, приймати людей такими, які вони є, і завжди приходить на допомогу.
2
Почніть з себе і зробіть добру справу для людини . Покажіть приклад, запустіть ланцюгову реакцію цієї якості. Правду каже прислів'я: «Близько золота і мідь жовтіє. Близько хорошого людини і поганої стає краще ».
3
Залучайте людини в добрі справи. Запросіть брати участь у суботнику, садити сосни в лісі, очищати пляжну смугу від сміття. Величезні групи людей по всьому світу залучені в екологічні та соціальні програми допомоги населенню та планеті.
4
Заохочуйте добрі справи людини . Але тільки щиро. Захоплюйтеся його вчинками і діями. Підтримуйте його добрі починання. Можливо, людина хоче зробити щось хороше, але для старту йому потрібна підтримка і компанія. Простягніть йому вашу руку.
5
Надаючи людині допомогу, будьте щирі і безкорисливі. Чи не підкреслюйте свою заслугу і значимість. В іншому випадку ви можете викликати зворотну реакцію. Людина при цьому може відчути злість і обурення.
6
Говоріть людині про те, що він добрий, чуйний, розуміючий, робить хороші і потрібні справи. «Як ви яхту назвете, так вона і попливе». Людина схильна вважати себе саме таким, яким бачать його оточуючі. Спочатку він може здивуватися, але внутрішньо буде з цим згоден.
7
В будь-якій справі важливо не перестаратися. Своєю добротою можна також нанести шкоду. Не можна змусити людини проти його волі робити добрі вчинки. Якщо з першого разу у вас не вийшло, продовжуйте просто світити, немов сонце, зігріваючи цього людини . Адже сонце гріє незалежно від того, заслужено це чи ні. Воно світить просто так.