Як визначити кількість символів.

Підрахунком символів в електронному тексті іноді доводиться займатися копірайтерам, журналістам, верстальщикам, студентам-філологам. Визначити кількість знаків в текстовому матеріалі з урахуванням пробілів або без можна кількома способами.
Інструкція
1
Перший спосіб - скористатися програмою Word з пакету додатків Microsoft Office. Якщо даний пакет встановлений на ваш комп'ютер, ви можете використовувати його для підрахунку кількості символів і слів в тексте.Запустіте програму Microsoft Word 2010 і вставте в неї текст, або, виділіть лівою кнопкою миші потрібний текст. У рядку стану, розташованої внизу екрану, знайдіть поле «Число слів». Якщо на рядку стану такого поля немає, клікніть по рядку правою кнопкою миші і в контекстному меню встановіть прапорець навпроти параметра «Число слів». Клікніть по полю «Число слів», щоб вивести на екран статистику. У невеликому вікні з'явиться інформація по документу: число сторінок, слів, абзаців. Тут же ви побачите показник кількості символів з урахуванням і без урахування пробілів.
2
У ранніх редакціях MS Word, наприклад, 2003 і 2007, дана статистика викликається не з рядка стану, а з головного меню програми. В головному меню, розташованому зверху на сторінці відкритого документа, знайдіть розділ «Сервіс» та відкрийте список, що випадає лівої кнопкою миші. Виберіть у списку пункт «Статистика», щоб дізнатися кількість знаків в тексті.
3
Якщо на вашому комп'ютері не встановлений пакет Microsoft Office, скористайтеся спеціальними інтернет-сервісамі.Сервіс «ЗнакоСчіталка», крім звичайного підрахунку знаків, може переводити символи в нижній регістр, видаляти повторювані пробіли та проводити SEO-аналіз для визначення ключових слів . Вставте текст в спеціальне вікно і натисніть кнопку «Порахувати». «ЗнакоСчіталка» розташована за адресою: http://www.8nog.com/counter/index.php.
4
Ще один інструмент, найпростіший, який не виконує ніяких зайвих функцій, а тільки лише вважає знаки з пробілами та без - це один із сервісів MainSpy, розташований за посиланням: http://mainspy.ru/kolichestvo_simvolov. Введіть бажаний текст в спеціальне вікно і натисніть кнопку «Підрахувати», щоб побачити результат.