Як вирівняти підлогу під лінолеум.

Лінолеум - одне з найпоширеніших покриттів. Його легко підібрати під інтер'єр приміщення, за лінолеумом легко доглядати, він гігієнічний і не боїться води. Важливе достоїнство цього покриття - його дешевизна. Лінолеум можна настелити своїми руками, але перед цим потрібно обов'язково вирівняти пол.
Вам знадобиться
  • лазерний рівень
  • суміш для заливки підлоги
  • напрямні для гіпсокартону
  • правило
Інструкція
1
Зніміть старе покриття і очистіть пол від сміття та забруднень. Визначте перекіс пол а, ис пол ьзуя для цього рівень. Якщо перекіс незначний, то вирівнювати весь простір зовсім не обов'язково. Визначити перекіс ви можете і на око, але це набагато менш точний способ.Определіте найвищу точку на всьому просторі пол а і помістіть на неї лазерний рівень. Рівень можна купити в будь-якому будівельному магазині. Увімкніть рівень. Він намалює червону лінію, що проходить по всьому периметру приміщення. Позначте її чіткими мітками за допомогою крейди або звичайного олівця.
2
Купуйте напрямні для гіпсокартону. Викладіть їх по всьому периметру пол а так, щоб їх рівень збігся з рівнем зазначеної лінії вирівнювання. Для того, щоб перевірити збіг, пол ожіте на напрямні дошку: її кінець повинен збігтися з лінією на стіні. Вирівнюйте напрямні за допомогою будь-яких шматочків дерев'яних матеріалов.После вирівнювання прикріпіть напрямні до пол у. Найкраще це зробити за допомогою саморізів.
3
Зробіть суміш будівельну з піску та цементу. Залийте її на пол так, щоб вона покрила весь периметр пол а рівним шаром і була врівень з направляючими. Розрівняйте суміш за допомогою правила. Ця процедура називається стяжка пол а. Найголовніше тут - максимально ретельно розрівняти смесь.Дождітесь висихання і затвердіння суміші і укладайте нове покриття.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=37-k9esvui0
Зверніть увагу
Вирівнювання підлоги - справа довга і брудне. Тому не беріться за нього, якщо часу у вас мало. І пам'ятайте, ваша головна зброя - рівень!
Корисна порада
Якщо перекіс незначний, ви можете вирівняти підлогу за допомогою спеціальної самовирівнювальною суміші. Така суміш розтікається по підлозі і вирівнює його. Також за допомогою цієї суміші ви можете заливати незначні виїмки або дірки в підлозі. Майте на увазі, що самовирівнюючі суміші коштують недешево.