Як бути весь час веселою.

Веселі люди притягують до себе, мов магніт. Вони успішні в роботі, їм невідомо самотність, адже у них повно друзів. Більш того, медичні дослідження показують, що веселі люди здоровіше. Виходить, бути веселою вигідно в усіх відношеннях. Звичайно, вмить змінитися не вийде, але трохи старанності дозволять добитися бажаної мети.
Інструкція
1
У багатьох коміків є щоденний ранковий ритуал - стояти перед дзеркалом і посміхатися собі по 10-15 хвилин. Заведіть і ви собі таку звичку. Посміхайтеся природно, від душі, переходите на сміх. Покажіть себе посмішкою, що ви раді себе бачити і раді новому дню, що ви прекрасно виглядаєте і скажено чарівні. Пробуйте різні посмішки вранці, експериментуйте.
2
Підпишіться на щоденну розсилку анекдотів або фотоприколов. І обов'язково прочитуйте листи розсилки кожен день. Чи не відмовляйтеся тим, що сьогодні не знайшлося на це часу. В іншому випадку воно не знайдеться і завтра, і післязавтра.
3
Вибирайте для читання веселі книги. Поставте перед собою завдання прочитувати по одній веселій книзі за тиждень. Перш ніж придбати книгу, перегляньте рейтинги, почитайте відгуки. Щоразу вибирайте різних авторів. Природно, як і у випадку з анекдотами, не варто відкладати читання на потім, посилаючись на брак часу. Якщо ж часу справді бракує, почніть з аудіокниг. Для них завжди можна викроїти час , наприклад, слухати їх дорогою на роботу і під час занять фітнесом.
4
Візьміть за правило регулярно дивитися комедії. Не стримуйте і смійтеся від душі над тими моментами кіно, які здадуться вам особливо смішними.
5
Використовуйте практику сміхотерапії. Кожен день збільшуйте час , яке вам необхідно посміхатися. Почніть з того, що весь наступний тиждень потрібно тримати посмішку на обличчі всю дорогу до роботи. Спочатку буде важко, посмішка то і справа буде збігати. Тому потрібно сильний самоконтроль. Через тиждень ускладніть задачу і посміхайтеся ще й всю дорогу додому з роботи і т.д. За запевненням тих, хто практикує сміхотерапію, подібне вправу корисно не тільки для здоров'я. Воно також впливає через зовнішнє на внутрішнє. Тобто коли людині весело, він посміхається. Це природно. Але є і зворотний зв'язок: коли людина посміхається, йому в підсумку стає весело.
6
Займайтеся самовдосконаленням. Пройдіть курси ораторського мистецтва, мистецтва винахідливого співрозмовника.
7
Вихідні дні проводите активно. Це сприяє веселому настрою. Виберіть для відпочинку похід в цирк, дельфінарій, аквапарк.
8
Концентруйтесь на веселому. Шукайте веселе в звичайних речах. Заведіть спеціальний «веселий рахунок» і рахуйте, скільки веселих моментів вам удасться відшукати за день. Тільки будьте дуже уважні - веселощі може зустрітися на дитячому майданчику, повз яку вранці ви бігаєте на роботу, воно може причаїтися і в метро, і в магазині, в будь-якому перехожому. Шукайте і знайдете.
9
Стати трохи психотерапевтами. Головне правило психотерапевта - спочатку доброзичливе ставлення до пацієнта. Станьте добрішими і благожелательнее до світу, і він подарує вам мільйон приводів для посмішки і веселощів.