Як вибрати кулер для води.

Кулер є дуже корисним пристроєм, придатним для установки як в будинку, так і в офісі. При сучасному ритмі життя, коли щосили кипить робота і вирішуються важливі справи, чашка гарячого чаю або кави доведеться як не можна до речі. Кращим рішенням у цьому сенсі є кулер. Важливо лише розібратися в існуючих моделях і зробити правильний вибір на користь конкретного агрегату.
Інструкція
1
Усвідомте, якими бувають кулери для води. На ринку представлено безліч моделей, але видів кулера всього два - проточний (диспенсер для води) і бутильований. Обидва види здійснюють нагрів питної води до + 95оС, а охолоджують до + 4оС. Якщо в цьому є необхідність, розгляньте можливість придбання кулера, що дозволяє отримувати газовану воду, такі моделі також присутні в продажу.
2
Вивчіть можливості кулера для бутильованої води. Він призначений для нагрівання і охолоджування очищеної води, що поставляється в 19-літрових бутлях. Такі ємності дають можливість постійно відстежувати кількість наявних в запасі повних бутлів і своєчасно зробити нове замовлення.
3
Мінус такого кулера в тому, що потрібно місце для зберігання бутлів з водою; до того ж хтось повинен переносити і встановлювати важкі сулії. Зазначені бутлі є багаторазовими, можуть використовуватися декілька десятків разів. Однак промивка та дезінфекція не завжди гарантують повну чистоту. Особливо це відноситься до бутлях з порожнистої ручкою, які промивати складніше. В результаті бутель не застрахована від попадання в неї бактерій. Ще один негативний момент - осідання бруду та пилу в місці установки і кріплення бутлі.
4
Оцініть можливості кулера для проточної води (диспенсера). Диспенсер приєднується до водопроводу і здійснює фільтрацію проточною води. Механічна і хімічна очистка води в такому кулере гарантує очищення на 95%. Зазвичай в пристрої очищення використовується вугільний фільтр, що рятує воду від сторонніх запахів і присмаку. Плюси диспенсера очевидні - відсутність важких бутлів і складнощів із зберіганням тари. Відпадає також ймовірність придбання підробленої води, яка може бути продана вам недобросовісним постачальником.
5
Зважте всі плюси і мінуси обох видів кольорів і прийміть рішення, яке буде відповідати вашим перевагам і особливостям конкретної ситуації.