Як використовувати підвал.

При будівлі власного будинку нерідко доводиться суттєво поглиблювати фундамент, найчастіше до рівня промерзання. У наших широтах цей рівень може скласти до півметра в глибину. Ще метр від поверхні землі до підлоги першого поверху будинку займе цоколь будівлі. У підсумку виходить повноцінний поверх. Іноді при будівництві будинку заздалегідь планується пристрій підвального приміщення, пристосованого для різноманітних господарських потреб. Яким чином можна використовувати це додатковий простір?
Інструкція
1
Розгляньте кілька альтернативних можливостей використання підвального приміщення в будинку. Перш за все, таке приміщення можна використовувати для пристрою звичайного льоху. Таке традиційне застосування підземної частини будинку не зажадає значних вкладень в його облаштування. Досить розпланувати відсіки для зберігання сільськогосподарської продукції з присадибної ділянки, місць для зберігання домашніх заготовок, забезпечити профілактику утворення вогкості в приміщенні, провести електричне освітлення. Вхід в таке сховище можна спорудити як з внутрішніх приміщень будинку, так і зовні.
2
Другий варіант використання підвалу - обладнання там домашній майстерні. Якщо дозволяє площа приміщення, встановіть там верстак, найпростіші види деревообробних верстатів. Виготовте і встановіть стелажі для зберігання інструментів і технічних пристосувань. Виділіть місце для зберігання матеріалу, з якого будете майструвати (листи фанери, дошки, бруски, рейки, металевий профіль і т.д.). При облаштуванні робочого місця важливо дотримати заходи безпеки і зробити якісну вентиляцію. Особливу увагу приділіть електричної безпеки при підключенні електричних пристроїв.
3
Третій варіант передбачає перетворення підвального приміщення в зону відпочинку. Складіть проект невеликої лазні або сауни. Найкраще доручити цю справу професіоналам, які зможуть облаштувати приміщення з дотриманням всіх необхідних санітарних та протипожежних норм. Обов'язковим буде підводка водопостачання та наявність каналізації для стоку вод. Невеликий куточок відведіть під кімнату відпочинку, забезпечивши її витяжною вентиляцією. У такій підземній сауні ви можете добре відпочити з друзями після напруженої трудової тижня.
4
В залежності від своїх інтересів і захоплень ви можете спорудити в підвалі тренажерний зал або більярдну. Пристрій місця для тренувань з обтяженнями практично не вимагає особливої обробки. Важливо придбати або виготовити самостійно тренажери для основних груп м'язів, встановити настил для невеликої штанги, змайструвати з обрізків труб пристрої для зберігання гантелей і дисків для штанги. Запасіться гумовими килимками, які підкладіть під спортивні снаряди. Встановіть на стінах підвалу одне-два дзеркала, які допоможуть правильно виконувати вправи з обтяженнями.