Як лікувати кишковий грип.

Один з різновидів кишкової лихоманки - ротавірусна інфекція ( кишковий грип). Зараження може відбутися як при контакті з хворою людиною, так і через брудні руки, некип'ячену воду. Основні ознаки кишкового грип а: діарея і метеоризм, висока температура, яскраво-жовтий пінистий стілець, часто прояви застуди - нежить і кашель. Лікування включає в себе кілька етапів: промивання шлунка, рясне пиття, антимікробну лікування, протизапальна фітотерапія, відновлення мікрофлори.
Вам знадобиться
  • - «Ентеродез»;
  • - «Полифепан»;
  • - перстач (корінь);
  • - кровохлебка (корінь);
  • - горець зміїний;
  • - подорожник;
  • - пробіотики.
Інструкція
1
На першому етапі лікування кишкового грип а потрібно зробити промивання шлунка. Необхідно звільнити його від залишків їжі, що містить інфекцію. Прийміть за короткий проміжок часу, 15-25 хвилин, близько двох літрів води і штучно викличте блювоту.
2
Після очищення шлунку приймайте велику кількість води, щоб не допустити зневоднення організму і порушення водно-сольового балансу. Випийте препарат «Ентеродез», чайну ложку на 100 мл води, щоб вивести токсини з кишечника. Якщо немає можливості скористатися цим засобом, можна випити слаборозовим розчин марганцівки, який знезаразить і промиє шлунок.
3
Наступна стадія лікування - це придушення розмноження інфекції та зниження інтоксикації організму. Дуже добре, якщо є в наявності препарат «Полифепан», який є поглиначем шкідливих речовин. У його відсутності можна приготувати наступний рослинний збір. Візьміть в рівній кількості корінь перстачу, родовика і траву горця зміїного. Всі компоненти ретельно подрібніть і змішайте. Одну столову ложку збору залийте склянкою окропу і поставте на водяну баню на 20 хвилин. Потім дайте настоятися ще півгодини і приймайте по 50 мл щогодини протягом шести годин. Потім приймайте по 50 мл 4-6 разів на день. Курс лікування - тиждень.
4
Наступний етап лікування - протизапальна фітотерапія. Дуже корисно приймати препарати з подорожника. При підвищеній кислотності заваріть столову ложку сухого листя подорожника склянкою окропу в термосі, дайте настоятися півгодини і випивайте за один прийом цей стакан настою. Один раз на добу.
5
При зниженій кислотності приготуйте настойку подорожника. Для його приготування перекрутите листя з черешками і відіжміть сік. До отриманого соку додайте 10% спирту (на 1 літр соку - 100 мл спирту). Приймайте по 1 столовій ложці тричі на день перед їдою.
6
На останній стадії лікування необхідно відновити мікрофлору шлунково-кишкового тракту. Для відновлення пригнічених кишковим грип ом корисних бактерій, необхідно приймати пробіотики - «Біфідумбактерин», «Лактобактерин» та ін.
Зверніть увагу
Слід пам'ятати, що непролеченний належним чином кишковий грип, може стати причиною розвитку дисбактеріозу, хронічного гастриту та інших шлунково-кишкових розладів.
Корисна порада
На останньому етапі лікування необхідно приймати рослинні гіркоти, що містяться в полину, кульбабі, золототисячника, вахті трилистий. Дуже корисні екстрактивні речовини, що містяться в кропі, петрушці, редьці, селері та ін.