Як поставити меблі в квартирі.

Помістити меблі в квартирі не завжди виходить відразу так, як хотілося б або дозволяє інтер'єр, планування. Щоб правильно розташувати обстановку, прикрасити своє житло потрібно врахувати ряд особливостей. Можна створити індивідуальний стиль в кожній кімнаті або оформити квартиру в єдиній гаммі.
Інструкція
1
Передпокій завжди пов'язана з прийомом відвідувачів і створює перше враження про квартирі в цілому. Тут важливо не переборщити з меблі ю. Основним елементом є шафа. Залежно від площі він може бути великим або маленьким. Вішалку розміщуйте на тій стіні, яка вільна від дверей і сторонніх предметів. Можете просто повісити щит з гачками і встановити поруч столик, це заощадить простір. Над гачками можете повісити поличку для головних уборів глибиною не менше 26 см.
2
Меблі для передпокою повинна бути виготовлена з гладких матеріалів, щоб полегшити прибирання, бути вологостійкою. Поставте біля вішалки диван, щоб було зручно одягати взуття, в маленьких квартирах уздовж стіни встановіть невелику лавку.
3
У вітальні спочатку визначте кількість дверей, включаючи вихід на балкон. Потім виявите частоту користування дверима, залиште прохід до них вільним. Громіздку меблі можете поставити по периметру кімнати. Дотримуйтесь принцип, чим частіше ви користуєтеся предметом меблів, тим легше повинен бути доступ до нього. Можете поставити меблі півостровом або впритул один до одного. Наприклад, диван, що стоїть торцем до бічної стіни, книжкова шафа, сервант, два крісла і ящик для кімнатних рослин.
4
Журнальний стіл можете поставити в центрі кімнати або біля стіни, так щоб був вільний прохід до балкона і до інших предметів меблів. Біля вікна встановіть письмовий стіл або секретер. Продаються комбіновані столи-шафи, з відкидною кришкою, це дозволить заощадити простір.
5
Меблі в спальній повинна бути придатною для зберігання речей і білизни. Використовуйте ліжка з висувними ящиками знизу. Це допоможе використовувати в кімнаті мінімум шаф. Ліжко розмістите в центрі, біля узголів'я можете повісити полички для книг і по краях встановити невеликі тумбочки, де розмістіть світильники або бра.
6
Якщо у ліжка низька спинка помістіть її поперек самої довгої стіни спальні. Якщо кімната подовжена, то приліжковий столик помістіть біля вікна. Якщо вона квадратна, то можете для цих цілей використовувати місце під підвіконням. У такій кімнаті використовуйте вбудовані шафи, в яких поєднані секретер, відкидна дошка з дзеркалом і ящиками для білизни, відкидне ліжко і т.д.
7
У дитячій встановіть ліжко, комбінований шафа, столик для занять. Все це повинно відповідати зростанню малюка. Якщо клімат місцевості холодний, помістіть ліжко у видаленні від вікна, найкраще навпаки, відстань від вікна має бути не менше 70 см, і 55 см, якщо ліжко розташоване паралельно зовнішній стіні, яка не має дверей. Не можна розміщувати меблі у батарей. Двоярусні ліжка поставте уздовж стіни, встановіть поруч шафа і поставте світильник або торшер.
8
У кабінеті використовуйте мінімум меблів. Стіл і стілець повинні бути зручними, встановлюйте їх поряд з вікнами. Можете розташувати біля стіни диван і поставити поруч книжкову шафу.
9
П-подібна схема розміщення використовується у великих квартирах. Встановіть не менше двох шаф, які легко поєднувати з іншим обладнанням. Г-подібну систему легше встановити в кухні, одна стіна якої зайнята дверима, а інша має зв'язок з вітальні. Зручно використовувати кутовий шафа, яка дозволить практично використовувати місце в кутку приміщення. Над мийкою повісьте шафа для сушіння посуду, під мийкою поставте відро і покладіть миючі засоби.
10
У ванній кімнаті, якщо вона не сполучена з туалетом, поставте ванну, раковину і біде. На стінах повісьте полички для сушки рушників, миючих засобів і дзеркало, можете поставити душову кабіну. Повісьте раковину під дзеркалом і знизу прикріпіть підставку для маленьких дітей. Біля дверей прикріпіть поручні для літніх людей.
11
У туалеті навпроти вхідних дверей встановіть унітаз, прикріпіть тримач для туалетного паперу. Збоку повісьте полички для туалетного паперу та інших дрібниць. На балконі або лоджії можете встановити столик в протилежному кутку від дверей і утеплити підлогу. У такому просторі зручно вирощувати зелені рослини, овочі, фрукти. Якщо зможете, поставте навпроти віконного отвору диван.
Зверніть увагу
Важливо розташовувати меблі функціонально, в кожній кімнаті вітається індивідуальна обстановка. У спальні повинен бути гарнітур, у вітальні телевізор, а в дитячій місце для ігор. Телефон можете встановлювати в будь-якій кімнаті, але найкраще в коридорі.
Корисна порада
Будьте уважні до площі квартири. оскільки громіздка меблі погано виглядає в маленькій вітальні. захаращує простір, а маленькі пуфи і дивани не доречні в кімнатах великих розмірів.
Розставляючи меблі в приміщенні, необхідно враховувати її комфортність і оптимальні розміри. Меблі повинна бути зручною, практичною і красивою. Спосіб розміщення меблів в основному залежить від функції, яку несе певна кімната. Наприклад, в спальні, вітальні або в кухні - меблі повинна бути різна, залежно від її призначення.
Вам знадобиться
  • Меблі, фантазія, виконання основних рекомендацій.
Інструкція
1
Розставляти меблі в кімнаті потрібно так, щоб вільного простору було більше - це дуже зручно і затишно. Найпростішим способом розміщення меблів у приміщенні є її розподіл уздовж стін, винятком зазвичай служить кавовий столик. Якщо кімната досить простора, то її можна поділити на кілька зон, визначивши заздалегідь, яка з них буде нести певну функцію. Наприклад, можливе суміщення вітальні кімнати і кухні. Диван необов'язково ставити до стінки, можна поекспериментувати з його розміщенням в центрі кімнати. Стільці не варто ставити в один ряд, краще згрупувати їх навколо столу. Розбиваючи простір, можна користуватися різними комодами, ширмами, столами і шафами.
2
Найголовнішим у розстановці меблів є - комфортність, функціональність і безпеку. Меблі не повинна стояти впритул, між окремими предметами обов'язково необхідно простір. Важливо, щоб вставши з-за столу, можна було легко відсунути стілець, і при цьому не можна було вдаритися головою об полицю.
3
Дуже зручною і функціональною меблі ю, для розстановки без обмеження вільного простору є - шафи-купе і крісла-ліжка. За допомогою такої трансформується меблів, вільного простору в кімнаті буде багато, але при цьому функціональність її залишається.
4
Не потрібно боятися експериментувати при розстановці меблів. Важливо, щоб в кімнаті було так, як комфортно і зручно самим господарям. Тому, розставляючи меблі , потрібно користуватися не тільки загальними рекомендаціями, а й своєю фантазією.
Зверніть увагу
Щоб уникнути отримання травм, необхідно розставляти меблі так, щоб між нею залишався вільний простір.