Як назвати цуценя.

Кличка для собаки, теж, що ім'я для людини, так зватимуть собаку все життя. Ім'я повинно відображати характер собаки, її повадки. Чим якісніше заводчик підійде до задачі вибору клички для собаки, тим швидше вона звикне до свого імені.
Інструкція
1
При виборі імені для цуценя не варто поспішати, слідувати моді чи керуватися іншими несуттєвими помисламі.Важно пам'ятати, що даючи ім'я цуценяті, ви даєте йому «характер», залишаєте на ньому «друк» на всю жізнь.Прі виборі імені для початку варто подивитися на цуценя , подумати про асоціації, які виникають в думках. Можливо, не зовсім правильно назвати чихуахуа піратами, Кіллером або ще якимось подібним ім'ям, просто тому, що при погляді на чихуахуа, навряд чи виникають такі асоціації. І при ранковій прогулянці при підкликання собаці з таким ім'ям у оточуючих, щонайменше, виникатиме посмішка на обличчі.
2
Після деякого асоціативного аналізу цуценя , слід подивитися на його характер, звички і постаратися підібрати ім'я, яке буде під цей характер вписуватися. Не варто називати цуценя Барсик, Вася, Маша, тому це імена людські та собаки вони теж навряд чи підійдуть.
3
Для того, щоб собака швидше звикла до свого імені, кінологи радять вибиратися імена з гарчать звуками, щонайменше, щоб в імені була буква "р". Це пов'язано з тим, що в дикій природі собаки спілкуються за допомогою рику, і у них генетично закладено на рик звертати увагу.
4
Якщо вибір імені став зовсім нерозв'язним завданням, можна скористатися довідниками кличок собак, які дуже просто знайти в мережі інтернет, кличок там дуже багато, і все залежатиме від бажань господаря.
5
Ще однією важливою деталлю є документи на собаку. Досить часто при покупці цуценя , заводчику говорять першу літеру імені, тобто кличка повинна починатися саме на цю букву, або вже присвоюють ім'я цуценяті, а заводчик може вибрати друге на свій розсуд. Даними вимогами не варто нехтувати, тому родове ім'я це важливо, якщо ви збираєтеся брати участь в собачих виставках.
Корисна порада
Перш ніж вибрати ім'я, порадьтеся з усіма членами сім'ї, постарайтеся прийти до взаємної згоди.