Як пов'язати гаманець.

Аксесуари, зв'язані гачком, вже кілька років не виходять з моди. Це і чохли з підвісками і шнурками на мобільний телефон. І яскраві, кумедні іграшки, що кріпляться до сумочки. І ажурні брошки, смугасті фенечки, намиста та заколки. В цьому ж ряду стоять і вельми незвичайні, але, разом з тим досить зручні у використанні, гаманці та сумочки ручної роботи. У даний статті пропонується один із способів в'язання гаманця гачком, який доступний не тільки для досвідчених в'язальниць, а й для початківців рукодільниць.
Вам знадобиться
  • За 10-20г товстої бавовняної пряжі з додаванням акрилу різних кольорів - рожевого, бузкового, бордового, фіолетового, гачок № 3, застібка-блискавка 15 см, трикотажна голка.
Інструкція
1
Зв'яжіть зразок основним узором - квадрат 10 * 10 см стовпчиками без накиду. Порахуйте щільність в'язання - скільки стовпчиків без накиду в 1 см по горизонталі. Обчисліть, скільки необхідно набрати повітряних петель для 15-ти сантиметрів. Припустимо, у вас вийшла щільність в'язання - 2 стовпчики без накиду в 1 см. Значить, для 15 см вам необхідно набрати 2 * 15 = 30 повітряних петель.
2
Наберіть потрібну кількість повітряних петель лілової ниткою, зробіть 1 петлю підйому і в'яжіть ряд стовпчиками без накиду в кожну петлю підстави.
3
В кінці ряду зробіть ще 1 петлю підйому і пров'яжіть ще один ряд стовпчиками без накиду в кожну петлю підстави. В кінці ряду, при виконанні останнього стовпчика, змініть нитка на бордову.
4
Зробіть 1 петлю підйому і в'яжіть ряд стовпчиками без накиду в кожну петлю підстави. В кінці ряду знову зробіть одну петлю підйому і пров'яжіть ще один ряд бордовою ниткою. В кінці змініть нитка на фіолетову і знову пров'яжіть 2 ряди стовпчиками без накиду фіолетовою ниткою. Після цього змініть нитка на рожеву і пров'яжіть ще 2 ряди стовпчиками без накиду.
5
Продовжуйте в'язання аналогічно: 2 ряди стовпчиків без накиду лілової ниткою, 2 ряди бордовою, 2 ряди фіолетовою і 2 ряду рожевою. На висоті 18 см закінчите в'язання, затягнувши нитку.
6
Зволожите виріб, дайте йому просохнути або обробіть гарячою парою.
7
Складіть вийшов прямокутник навпіл і ушийте блискавку в довгу сторону прямокутника.
8
Розстебніть блискавку, виверніть гаманець навиворіт і зшийте дві короткі сторони.
9
Виверніть виріб на лицьову сторону. Застебніть блискавку - гаманець готовий.
Корисна порада
Щоб зробити гаманець більш міцним, під блискавку можна вшити підкладку з щільної ткані.Короткіе боку можна з'єднатися не голкою, а обв'язати по лицьовій стороні «рачьім кроком» - стовпчиками без накиду, виконаними зліва направо.
Мобільний гаманець - це найвигідніший і легкий спосіб оплачувати будь-які послуги прямо з телефону або ж в будь-якому терміналі, який знаходиться поблизу. Зробити його зовсім нескладно, достатньо мати бажання, трохи вільного часу і, звичайно ж, номер свого мобільного телефону.
Інструкція
1
Скористайтеся будь-яким терміналом платіжної системи. Зайдіть на головну сторінку і виберіть меню «Особистий кабінет». Далі введіть номер телефону і дочекайтеся повідомлення, в якому вказаний ваш особистий пароль. Він потрібен для підтвердження входу в ваш персональний кабінет, з якого буде здійснюватися контроль над усіма вчинюваними діями. Тому ні в якому разі не говорите отриманий код третім особам, інакше вони зможуть зайти замість вас і витратити всі наявні на гаманці гроші.
2
Введіть у вікно з паролем отримані цифри, і ви потрапите в головне меню свого кабінету. Далі дотримуйтеся вказівок, які запитує термінал. По закінченню реєстрації обов'язково вийдіть з особистого кабінету, зайдіть заново і тільки після цього ви можете поповнити рахунок свого мобільного гаманця і почати ним користуватися. Вносити гроші ви можете тільки через термінал, зате розпоряджатися ними можна в будь-якому місці.
3
Зайдіть на сайт платіжної системи гаманця, введіть номер свого телефону і зареєструйтеся ще раз. Запам'ятайте пароль при вході в гаманець на сайті і пароль при вході через термінал - зовсім різні і їх не можна плутати. Через сайт ви можете в будь-який момент оплатити послуги, перевірити залишок свого балансу, перевести гроші на інший гаманець і багато іншого. Все це можливо за умови, що на вашому рахунку вже внесена якась сума грошей.
4
Крім цього ви можете зробити мобільний гаманець від відомого сайту Webmoney. Для цього вам буде потрібно завантажити спеціальну програму на мобільний телефон GSM Keeper. За допомогою цього додатка ви зможете створити свій особистий гаманець і прив'язати його до мобільного телефону. Слідуючи простим інструкціям ви в будь-який час зможете здійснювати контроль за своїми грошима. Як захист ви можете встановити додатковий пароль при вході в даний додаток.