Як монтувати двері.

З придбанням вподобаної вхідних дверей найбільш гостро виникає питання, пов'язане з її монтажем в отворі. Адже саме від якості його виконання залежить те, наскільки вона відповідатиме своїм основним функціональності і чи зможе забезпечити житло гідної захистом від зловмисників. Беручи до уваги вищесказане, до монтування дверей необхідно поставитися з усією відповідальністю.
Вам знадобиться
  • - перфоратор;
  • - набір бурів;
  • - анкерні болти - 8 шт;
  • - шуруповерт.
Інструкція
1
Будь-яка дверна коробка кріпиться в отворі за допомогою анкерів, які зобов'язані бути надійно забиті в матеріалі стіни. В бетоні або цегляній кладці вони закладаються на глибину до десяти сантиметрів, в газосилікатних блоках або в інший пористій структурі з порожнечами - на 150-200 мм.
2
Конструкція анкерів розрахована таким чином, що після закручування болта він настільки надійно закріплюється в стіні, що вирвати його неможливо без фрагмента кладки. Найдорожчі з них виготовляються з металу, який неможливо перерізати диском кутовий шліфувальної машини, а тільки лише газовим пальником.
3
Розташовуються анкерні болти в стіні дверного отвору за наступною схемою: - по два навпроти петель на кожній стороні стіни, - по одному в центрі; з боків, зверху і знизу.
4
Закріплення дверної коробки здійснюється двома способами (уточнити при покупці).
5
Перший передбачає пророблення перфоратором необхідного числа отворів в отворі стіни, в які пізніше вставляються анкери. Потім їх болти просмикуються в кронштейни, і вся конструкція закріплюється затягуванням гвинта за допомогою шуруповерта. Коробка з дверима кріпиться до встановленим монтажним елементам.
6
Другий спосіб здійснюється дещо інакше. Спочатку двері виставляється за будівельним рівнем в отворі. Якщо буде потрібно під низ коробки подливается необхідний обсяг бетону або цементного розчину. Потім проробляється по одному верхньому і нижньому отвору через дверну коробку в кладці стіни. В них вставляються і затягуються анкерні болти. Після закріплення двері аналогічним чином вставляються і ті шість монтажних одиниць, по три на кожній стороні коробки.
7
Після того як двері встановлена в отворі стіни, вона по периметру обдувається будівельною піною, і потім закладаються укоси.