Як зібрати зруб з бруса. Як збирати будинок з бруса відео.

Вчені мужі, провівши ряд досліджень, стверджують, що своєму недюжинному здоров'ю жителі стародавньої Русі зобов'язані проживанню в екологічно чистих будинках, рубаних з колод. Але тепер, коли здійснюється промислова обробка деревини, на зміну обтесані вручну стовбурах прийшли технології будівництва житла з бруса природної вологості.
Вам знадобиться
  • - бензопила;
  • - коловорот;
  • - сокиру.
Інструкція
1
Відповідно до розробленої технологією будівництво будинку з звичайного бруса розбивається на два етапи. У ході першого з них заливається фундамент, настеляються підлоги, зводяться стіни, споруджується покрівля. Потім влаштовується перерву. І під час другого етапу робіт прокладаються внутрішні комунікації, встановлюються вікна та двері, здійснюється обробка інтер'єрів.
2
Ключовим моментом в житловому будівництві є закладка фундаменту. При зведенні будинку з бруса його влаштовують стрічкового типу. Глибина загортання бетону не перевищує п'ятдесяти сантиметрів. Після того як фундамент затвердіє, знімається опалубка, і починається спорудження перших вінців нижньої обв'язки. Встановлюються лаги, і настилається чорнова підлога. Зверху укладається мінеральний утеплювач, а по ньому - гідроізоляція. Потім настилається чистову підлогу з шпунтованих дощок.
3
Вище обв'язки збираються перший вінець стіни і перегородки. У кутах будинку бруси з'єднуються в «ластівчин хвіст». Другий вінець споруджується аналогічним способом, але між собою, у вертикальній площині, пояси з'єднуються шкантами (тонким кругляком), отвори для яких в брусах проробляються коловоротом. Поверх кожного вінця настилається утеплювач.
4
Після підняття вінців на необхідну висоту поверх стін укладаються балки для стелі, який підшивається тонкими дошками (вагонкою). Встановлюються крокви. На фінальній стадії виконуються покрівельні роботи: обрешетка дошками, розкочується руберойд і фінішне покриття черепицею, шифером, ондуліном або чимось іншим. Вирішення даного питання залежить від побажання забудовника.
5
Відтепер у будівництві робиться перерва, як мінімум на півроку. А потім під дахом встановлюються вікна та двері, прокладаються водо- і газопровід, ведуться оздоблювальні роботи.