Як знизити еритроцити.

Еритроцити - найчисленніші кров'яні тільця в організмі людини. Вони відповідають за круговорот кисню і вуглекислого газу, а також поживних речовин в організмі. Нормальний вміст еритроцитів в одному кубічному міліметрі крові варіюється від 3,5 млн у дітей до 5,5 млн у дорослих. Знижений або підвищений рівень може свідчити про порушення в роботі вашого організму.
Інструкція
1
Не починайте панікувати завчасно. Хоч і встановлені досить вузькі рамки нормального вмісту еритроцитів у крові, не можна забувати, що кожна людина індивідуальна. І те, що для багатьох є патологією, для когось може бути нормою. Якщо ж ви самі помітили, що рівень еритроцитів у вашому аналізі крові перевищує минулі результати, а лікар не призначив вам ніякого лікування, це зовсім не означає, що він не компетентний. Якщо у вашому організмі зароджується якась хвороба, то повинні змінитися й інші показники: в першу чергу гемоглобін (або ж колірний показник), тромбоцити, лейкоцити.
2
Визначте причину. Підвищений рівень еритроцитів у крові визначається численними факторами. Він може виникати в наслідок обезводнення, довгого лікування стероїдами і кортикостероїдами, порушенні роботи червоного кісткового мозку, при легеневих захворюваннях, при поликистозе нирок, хвороби Кушинга, новоутвореннях. Виявлення еритроцитів в сечі свідчить про запальні процеси в сечостатевій системі. Тільки правильно визначена причина і спрямоване на неї своєчасне лікування допоможе уникнути ускладнень.
3
Кровопускание. Крім лікарських препаратів, спрямованих на усунення певної причини підвищення або зниження еритроцитів, можна проводити курси кровопускання. У зв'язку з розростанням червоного кісткового мозку, у хворих еритроцитозом збільшується обсяг ціркуліруемой крові. Це призводить до підвищеного артеріального і венозного тиску. Кровопускання за допомогою надрізів, уколів або п'явок допоможе знизити тиск і запобігти сильне загустіння крові, а значить і ризик утворення тромбів.
4
Пам'ятайте про правильне харчування. Так як при еритроцитозі виникає небезпека серцевих хвороб, то потрібно намагатися не навантажувати свій організм важкої жирною їжею, а навпаки допомогти йому вживанням молока, овочів і фруктів, риби, волоських горіхів, малинового варення (замість цукру). Не рекомендується пити алкогольні напої, оскільки вони дають зайве навантаження на серце, печінку і згущують кров. А ось разжижить кров допоможе лимонний сік, так що корисно додавати по кружечку лимона в зелений чай, заправлений медом.