Як видалити програму з системи.

Іноді знову завантажена програма заважає роботі системи або стара перестала функціонувати коректно. Недосвідчені користувачі відкривають папку Program Files на диску С :, відзначають непотрібні файли і рішуче тиснуть на клавішу Delete. Наслідки цих дій іноді бувають сумними.
Вам знадобиться
  • OS Windows, програма RegCleaner
Інструкція
1
Для видалення програм в операційній системі Windows XP передбачена спеціальна опція. Натисніть на кнопку «Пуск» і зайдіть в «Панель управління». Там вибирайте команду «Установка та видалення програм» .Отметьте програму, яку збираєтеся видаляти. У правій частині з'являється кнопка «Видалити» або «Змінити/Видалити». Натисніть на кнопку і далі підтверджуйте запити на дії, які задає система.
2
В OS Windows 7 програму видалити не можна - можна її деінсталювати, тобто відключити. Ймовірно, розробники діяли з кращих спонукань, вважаючи, що будь-яка програма на що-небудь знадобиться, і вам одного разу захочеться знову її використовувати. Натисніть «Пуск», зайдіть в «Панель управління» і відкрийте групу «Програми». Переходьте за посиланням «Видалення програми».
3
У вікні зі списку встановлених програм вибирайте ту, яку вирішили видаляти. З'являється вікно «Контроль облікових записів». Підтвердіть вибір, натиснувши кнопку «Так». Якщо в процесі деінсталяції система буде задавати вам запитання - відповідайте ствердно.
4
Розробники багатьох програм самі пишуть утиліти для видалення свого продукту з комп'ютера користувача. Такі утиліти називаються Uninstall і поставляються в одному пакеті з установочними файлами. Якщо в папці з непотрібною програмою лежить ця утиліта, просто запустіть її і відповідайте на питання, які можуть задаватися в процесі деінсталяції.
5
Якщо програма була видалена некоректно, в реєстрі залишаються її сліди, через що в роботі системи можуть відбуватися збої. Для виправлення ситуації використовуються програми для чищення реєстру, наприклад, RegCleaner, яка розповсюджується безкоштовно.
6
Запустіть програму. Якщо вам зручніше російськомовний інтерфейс, в головному меню вибирайте пункт «Опції», «Мова програми» і «Вибрати мову». На головній сторінці відображається список всіх встановлених на вашому комп'ютері програм. Відзначте прапорцем програму, яку хочете видалити, і натисніть на кнопку «Видалити» в правому нижньому кутку. Для того, щоб зняти прапорець, клацніть по ньому правою клавішею миші.
Зверніть увагу
Не можна видаляти програми з папки Programm Files, просто відзначивши ім'я файлу і натиснувши на клавішу Delete - це призведе до некоректної роботи системи.