Як позбутися від старих розтяжок. видалення застарілих розтяжок.

Такий дефект, як старі розтяжки, досить складно видалити самостійно. Найчастіше вони з'являються під час вагітності, але буває, що їх виникнення пов'язане з різким набором ваги. Для ефективної боротьби з розтяжками необхідний цілий комплекс процедур.
Інструкція
1
Насамперед, поміняйте спосіб життя, більше рухайтеся, не зловживайте продуктами, що містять багато вуглеводів, приймайте вітаміни і мінерали. Шкіра потребує хорошого тонусі і догляді, тому її необхідно зволожувати і підживлювати.
2
Зверніться в косметичний салон. Дуже добре допомагають в боротьбі з розтяжками мезотерапія і пілінг. Лазерний пілінг більш щадний, ніж хімічний, він здатний зробити процес усунення дефектів шкіри безболісним і ефективним. Тонкий лазерний промінь строго контролює глибину розтяжки, тому в підсумку виходить гладка шкіра.
3
Хімічний пілінг - це дуже болюча процедура. Для видалення застарілих розтяжок косметологи використовують кислоту, яка здатна спалювати глибокий шар епідермісу. Таку процедуру повинен проводити тільки кваліфікований фахівець, так як сама кислота дуже токсична, а організм людини піддається великому ризику. Тому не потрібно ризикувати, є і більш м'які методи позбавлення від розтяжок .
4
Спробуйте мезатерапрію. Мезотерапія є найбільш щадним способом видалення розтяжок на тілі. До проблемних зонам доставляється спеціальний препарат, він накопичується в шкірі, тому діє поступово. Крім цього на сьогоднішній день існують спеціальні мезотерапіческіе суміші, вони підвищують пружність шкіри, позбавляють від розтяжок , покращують еластичність і загальний стан шкірних покривів.
5
Якщо нічого не може допомогти в досягненні заповітної мети - вдамося до допомоги пластичного хірурга. В даний час професійний хірург може видалити клапті шкіри з наявними розтяжками. Якщо за це береться кваліфікований лікар, то успіх гарантований, розтяжок більше не будет.В домашніх умовах можна позбутися тільки від свіжих розтяжок , застарілі дефекти шкіри прибрати самостійно навряд чи вийде.
Розтяжки (або стриї) виникають, коли шкіра втрачає свою еластичність, стоншується і рветься. Спочатку в зоні розривів помітні судини, тому свіжі розтяжки мають багряно-фіолетовий колір. Через півроку вони починають звужуватися і бліднути, а на місці розривів утворюється щільна сполучна тканина - рубці. Позбутися від таких стрий досить важко. Чим старше вони й глибше, тим часу на їх лікування потрібне довше.
Інструкція
1
Для видалення розтяжок зверніться в салон краси. Косметологія і медицина для цього пропонує ряд процедур: микродермабразию, мезотерапию і різні пілінги. Перша з них являє собою шліфування шкіри, в результаті якої відбувається її оновлення. Розтяжки поступово втрачають колір, стають тонше і незабаром зникають зовсім.
2
Спробуйте хімічний пілінг. Його проводять за допомогою серединної трихлоруксусной або феніловий кислот, які видаляють верхні лусочки шкіри і стимулюють вироблення колагену - природного восстановителя тканин. Для грудей застосовується гліколевий пілінг або з фруктовими кислотами.
3
Щодня робіть масаж проблемних ділянок тіла. Для цього придбайте натуральні рослинні і ефірні масла. Їх молекули здатні проникати в глибокі шари шкіри. Потрапляючи в кров і лімфатичну систему, вони активізують кровообіг, збагачують клітини поживними речовинами і інтенсивно зволожують шкіру. Масаж з маслами сприяє природному отшелушиванию верхнього шару шкіри, не ушкоджуючи його при цьому, в результаті чого включаються власні механізми ділення клітин.
4
Поєднуйте масаж з водорослевими обгортання. Під час процедури на шкіру наноситься спеціальний склад, в основі якого лежать натуральні водорості. Потім тіло обертається термоодеялом на 30-50 хвилин. Під впливом температури корисні речовини швидше вбираються в шкіру, минерализуют і зволожують її. Тонус шкіри збільшується, а стрії скорочуються.
5
У боротьбі з розтяжками важливий правильний догляд за проблемною шкірою. Використовуйте спеціальні креми, що містять екстракти ромашки, кінського каштана, масло чайного дерева. Такі компоненти підвищують еластичність шкіри, запобігаючи можливим розриви волокон. Також корисними для шкіри є вітаміни А, С і Е.