Як відкрити екскурсійне бюро. бізнес план екскурсійне бюро.

Навіть у невеликих містах є свої гарні і цікаві місця. Якщо ваше хобі - історія рідного краю, ви можете перетворити це в бізнес, відкривши невелике екскурсійне бюро . Цей бізнес навряд чи буде приносити більший прибуток, однак і вкладень майже не потребують.
Інструкція
1
Купуйте путівник по вашому місту, подивіться в інтернеті, які цікаві місця в ньому є. Можливо, ви знайдете якісь красиві легенди. Все це можна використовувати для майбутніх екскурсій. За кожним місцем слід зробити невеликий конспект, що включає в себе найцікавіші моменти. Якщо ви плануєте проводити екскурсії для дітей, то подумайте про розважальні сценаріях.
2
Екскурсії ви можете проводити як особисто, так і найнявши бажаючих бути екскурсоводами. Спочатку ви, швидше за все, впораєтеся самі. Офіс спочатку вам не потрібно: їм буде ваша власна квартира (у якій ви вправі зареєструватися як індивідуальний підприємець). Замовлення на екскурсії ви можете приймати як по телефону, так і по інтернету.
3
Щоб про ваш бізнес дізналися, вам необхідно буде дати рекламу про нього. Доречна реклама в пресі, в інтернеті (освіта груп за інтересами в соціальних мережах). Після проведення першого екскурсій запрацює сарафанне радіо: люди, які цікавляться культурою та історією, розповідатимуть про вас своїм знайомим. Добре буде також зробити сайт екскурсійного бюро і на ньому вивішувати розклад майбутніх екскурсій.
4
Щоб визначитися з ціною за кожну екскурсію з людини, дізнайтеся, скільки коштують екскурсії у ваших конкурентів, якщо вони є. Оскільки ви тільки починаєте роботу, ваші ціни повинні бути нижче, але не набагато. Якщо у вас немає конкурентів, подумайте, скільки середній житель вашого міста заплатив би за екскурсію, запитайте про це знайомих. Екскурсії повинні бути доступні, але це не означає необхідності встановлення вкрай низьких цін.
5
Екскурсійне бюро може бути тільки початком цікавого бізнесу у сфері культури та історії. Якщо у вашому місті є більш-менш велика інтелектуальна аудиторія, ви можете також займатися викладацько-просвітницькою діяльністю, наприклад, читати лекції.