Як оформити запрошення на день народження. Як можна зробити запрошення на день народження.

День народження - подія радісна, але разом з тим і банальне ... Як можна зробити, щоб радісного було побільше, а банального - поменше? З чого почнеться день народження для ваших гостей? Звичайно, із запрошення. Ось воно і стане першим кроком до вашого особливому дню.
Інструкція
1
Самий традиційний, здавалося б, нічого нового не обіцяє спосіб - звичайна паперова листівка. Звичайно, листівки можна придбати в магазині, тим більше асортимент такий, що проблема тільки в виборі. Але навіть тут ви можете проявити деяку креативність мислення і купити для кожного індивідуальне запрошення , подрузі - з відповідним написом, брату - також ... А всередині листівки запрошені виявлять маленьку копію карти міста (необов'язково повну), де відзначено ваш будинок, з підписом: «Такого-то, о такій-то - сюди! Явка обов'язкова ».
2
Якщо ви запрошуєте гостей на день народження зовсім маленького іменинника, листівку з успіхом замінить невеликої фотопортрет винуватця торжества, тільки текст на звороті краще писати фломастером, щоб не продавити слід на папері. Або нехай на листівці малюк залишить свій «автограф» у вигляді відбитка долоньки, намазала аквареллю або дитячої фарбою. Будьте впевнені, родичі, які отримали таке запрошення , напевно збережуть його і з задоволенням покажуть імениннику багато років по тому.
3
Якщо іменинник досить великий, щоб чекати власних гостей, але малуватий, щоб скласти запрошення особисто, вам доведеться посприяти йому в цьому. Маленьким гостям, зрозуміло, буде потрібно дозвіл батьків, щоб відвідати свято. Але отримавши фігурку тваринки або рибки, вирізану з кольорового картону і домалювати фломастером, прикрашену бантиком з вузької стрічки, вони обов'язково постараються цей дозвіл отримати. А ви зі свого боку можете написати коротку інформацію для батьків: коли, куди, контактний телефон і т.д.
4
Якщо можна вручити запрошення особисто, то використовуйте такі варіанти як текст, написаний маркером на повітряній кульці (клопітно, але забавно), або оформите запрошення як вхідний квиток в клуб (тут знадобиться домашній принтер і трохи фантазії або послуги друкарні), або, якщо кілька запрошених можна застати в одному місці (наприклад, в класі студентській групі або офісі), принесіть туди кошик з фруктами. Кожен з них попередньо оберніть яскравим листом з запрошення м, текст повинен бути універсальним для кожного.
5
Головне - постарайтеся, щоб запрошення підходило по стилю до очікуваної вечірці, було приємно оформлено, мало конкретну інформацію. І нехай ваша фантазія не знає меж.