Як вилікувати діабет 2 типу.

Цукровий діабет 2 типу - це хронічне захворювання, в основі якого лежить порушення механізмів взаємодії інсуліну з клітинами підшлункової залози. Це може бути викликано неправильною роботою самої підшлункової залози або втратою чутливості рецепторів клітин до інсуліну. Цукровий діабет 2 типу - це спадкове захворювання, в більшості випадків пов'язане з генетичною схильністю.
Інструкція
1
Вилікувати в даний час цукровий діабет 2 типу не представляється можливим, але сьогодні їм можна легко управляти. В програму управління включені наступні принципи:? Здоровий спосіб життя (дієтотерапія, нормовані фізичні навантаження, профілактика стресу) ;? медикаментозне лікування (цукрознижувальні пероральні препарати, інсулінотерапія, інкретіноміметікі).
2
Диетотерапия включає в себе :? збалансоване дробове харчування маленькими порціями не менше 6 разів на добу; низькокалорійна дієта при надмірній вазі; обмеження легкозасвоюваних вуглеводів; ? Збільшення кількості їжі, багатої на клітковину; зменшення вживання насичених жирів і зниження кількості солі до 3 г на добу. Дієта повинна містити необхідну кількість мікроелементів і вітамінів, в осінньо-зимовий період рекомендовано приймати комплексні препарати.
3
Пацієнту рекомендовані дозовані щоденні фізичні навантаження: прогулянки на свіжому повітрі, їзда на велосипеді, плавання, легкий біг і ін.
4
Лікарська управління даним захворюванням представлено наступними групами препаратів: бігуаніди (метформін); препарати сульфонілсечовини; глітазони (росиглітазон і піоглітазон); глініди (репаглинид і натеглінід); інгібітори? -глюкозідази (акарбоза); інкретіноміметікі (ексенатід); інгібітор діпептіділпептідази-IV (сітагліптін).
5
Якщо цукрознижуючі препарати не забезпечують нормальний рівень глюкози протягом усього дня, хворим призначається інсулінотерапія. Застосування інсуліну в цьому випадку допоможе домогтися нормального рівня глюкози в крові і досягти хворому доброго самопочуття.
6
Комбінована терапія призначається для підтримки нормальних значень глікемії протягом тривалого часу. Найчастіше ендокринологами призначаються комбінації цукрознижувальних пероральних препаратів, наприклад, сульфонілсечовина в поєднанні з метформіном або сульфонілсечовина з ексенатід. Найефективнішою комбінацією з хорошим терапевтичним ефектом є інсулін у поєднанні з метформіном.
Зверніть увагу
Ви можете ознайомитися з основними принципами лікування цукрового діабету II типу методами нетрадиційної медицини, які дозволяють або вилікувати цукровий діабет II типу повністю, або відмовитися від прийому цукрознижувальних препаратів, а в інших випадках домогтися істотного поліпшення стану хворого і зниження дозування цих препаратів.
Корисна порада
Цукровий діабет 2 типу - це інсулінонезалежний цукровий діабет або відносна нездатність підшлункової залози контролювати рівень цукру в крові. При другому типі цукрового діабету підшлункова залоза виробляє в десятки разів більше інсуліну в порівнянні з тим же людиною до захворювання. Цукровий діабет другого типу можна вилікувати, якщо впливати на причину, а не на слідства.