Як знизити білірубін.

Проблема зниження рівня білірубіну в показниках біохімічного аналізу крові є досить поширеною і вимагає ретельного розбору суті самого патологічного стану. Самостійне підвищення пігменту можливо при спадкової доброякісної гіпербілірубінемії. В інших випадках це є показником різного роду захворювань печінки, біліарної системи і крові.
Інструкція
1
Білірубін підвищується при гемолітичної хвороби, причиною чого є посилене руйнування еритроцитів крові. Також при паренхіматозних желтухах, що є ознакою органічного захворювання печінки, має місце підвищення двох типів білірубіну . Відзначається це при вірусних та алкогольних гепатитах, гепатозах, цирозах. При усуненні цих захворювань, як і подпеченочного халестаза, рівень білірубіну неминуче знизиться, з чим і пройдуть всі симптоми істинної жовтяниці. Тому в цьому випадку все лікування знаходиться в компетенції терапевта або хірурга.
2
При органічному захворюванні печінки, що характеризується дуже тривалим перебігом, хворі змушені жити з симптомами довгий час. Для того, щоб як то пом'якшити або частково прибрати їх можна застосовувати різні лікарські препарати. Механізм їх діяльності полягає в стимуляції окислення в печінці. Найбільш підходящим і безпечним, не мають маси побічних ефектів є фенобарбітал, що відноситься до класу снодійних препаратів. Однак режим дозування необхідно уточнювати при візиті до лікаря. Також постійне застосування обмежується можливістю розвитку залежності до препарату, тому проведене лікування повинно мати часові проміжки. Хороші результати дає прийом вітамінів B1, B2, С і гепатопротекторів.
3
Підвищення білірубіну спостерігається в перші дні життя новонароджених дітей. Жовтим кольором фарбуються покриви шкіри, слизові оболонки і склери очних яблук. Це є фізіологічною особливістю організму дитини, адже в цей момент спостерігається посилений гемоліз еритроцитів і часткова заміна фетального гемоглобіну дорослим. Для зниження рівня білірубіну , для попередження ризику розвитку ядерної жовтяниці і билирубиновой енцефалопатії дітям даються препарати, що підвищують окислительную здатність ферментів печінки. Одним з найбільш вживаних і безпечних є індуктор мікросомального окислення фенобарбітал. Дозування ліків повинен розраховувати лікарем-педіатр або неонатолог.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4K9i7MPeuVg
Жовтяниця може викликатися різноманітними причинами. Таку назву приписують кількох видів захворювань через наявність жовтого пігменту (білірубіну) в крові, внаслідок чого шкіра забарвлюється в жовтий колір. Необхідно встановити причину виникнення жовтяниці для правильного лікування.
Інструкція
1
Якщо у вас спостерігаються наступні ознаки: нудота, блювання, біль у верхній частині живота, головний біль, слабкість, температура, темний колір сечі, змінений колір калу, змінений колір шкіри, то швидше за все у вас жовтяниця.
2
Жовтий колір шкіри може виникнути внаслідок гепатиту (паренхіматозна жовтяниця). Визначити його допоможуть наступні ознаки: слабкість, стомлюваність, втрата апетиту, нудота, тяжкість або дискомфорт в області печінки, темна сеча, зміна кольору калу (стає світлим), жовтий колір шкіри з червонуватим відтінком і склер очей, незначний свербіж шкіри.
3
Якщо біль у правому підребер'ї постійна і з поступовим наростанням від декількох хвилин до 6 годин. Напад болю супроводжується нудотою, нестримним блюванням. Спостерігається жовтяничність очних яблук і потемніння сечі. Відзначається здуття живота. При натисканні на живіт виникає різкий біль у правому підребер'ї. Передня черевна стінка напружена, особливо в області жовчного міхура. То це все ознаки жовчнокам'яної хвороби. Лікарі називають її механічною жовтяницею або обтураційній жовтяницею. Вона відрізняється від інших зеленуватим відтінком шкіри. Хворого найчастіше може турбувати свербіж шкіри і кровоточивість.
4
При хронічній обтураційній жовтяниці спостерігається сірувато-жовтий колір шкіри, невелика втрата ваги і пігментація шкіри.
5
Гемолитическая жовтяниця. Жовтяниця гемолітична відрізняється від паренхіматозної і механічної: сеча темна від уробилина, кал нормально забарвлений, немає свербіння шкіри. При цьому гемоглобін із зруйнованих клітин у великій кількості перетворюється в білірубін, печінка не справляється з надлишком білірубіну, і він починає фарбувати шкіру.
6
Гемолитическая жовтяниця може бути у новонароджених на 1-2-й день. Діти мляві, погано смокчуть груди. Рефлекси знижені. Сеча темна, кал звичайного забарвлення. Спостерігається зригування, блювання, патологічне позіхання, зниження м'язового тонусу.
Зверніть увагу
Найбільш часті причини зміни кольору стільця: У здорової людини коричневий колір калу обумовлений вмістом у ньому стеркобилина, що утворюється в результаті пігментного обміну. Зміна кольору стільця може залежати від характеру споживаної їжі і ліків, що приймаються. Препарати, що змінюють колір стільця
Корисна порада
Тому стілець малюка на грудному вигодовуванні не може бути весь час одного кольору і консистенції. Звертаємо Вашу увагу! Іноді поява зеленого пінистого стільця зі слизом говорить про те, що малюк не досмоктувати до Якщо ж у добавок до рідкого стільця дитина млявий, неспокійний, примхливий і т.д. (Тобто поведінка змінено), спостерігається підвищення температури, а так само відрижки і блювота - не полінуйтеся, викличте лікаря!