Як малювати манікюр.

Кожна жінка хоче виглядати максимально привабливо, і манікюр є однією з найважливіших складових привабливого зовнішнього вигляду. Але не у кожної жінки є достатньо матеріальних засобів, щоб постійно відвідувати салони краси, щоб зробити манікюр . Тому так важливо вміти малювати манікюр самостійно.
Інструкція
1
Для початку опустіть руки в теплу воду, можна додати кілька крапель ароматизованого масла - це пом'якшить руки, допоможе уникнути порізів при видаленні кутикули. Потім через п'ять хвилин витріть руки рушником, видаліть кутикулу і підрівняйте нігтьову пластину за допомогою ножиць і відшліфуйте пилочкою для нігтів.
2
Тепер йде процес самого нанесення малюнка. Покрийте нігті шаром безбарвного лаку для нігтів і дайте йому висохнути, потім на відросло кінчики нігтів нанесіть білий лак для нігтів - 1-2 шари в залежності від типу лаку. У підсумку виходить французький манікюр , але його можна доповнити прекрасної лілією, яку можна зобразити посередині нігтьової пластини.
3
Спочатку візьміть тонку пензлик і опустіть її у флакон з бордовим лаком (колір не повинен бути не дуже світлим, але і не дуже темним - ідеальний варіант колір недоспелий вишні) і намалюйте пелюстки лілії, їх не повинно бути занадто багато, досить буде всього 3 пелюстки.
4
Потім опустіть тонкий пензлик для малювання лаком в чорний лак і їм намалюйте серединку і прожилки пелюсток. Не турбуйтеся, якщо малюнок виходить не зовсім рівним, наступний крок виправить всі недоробки попередніх кроків.
5
Візьміть лак з блискітками, краще, якщо блискітки будуть золотими або рожевими, інші кольори тільки псують текстуру малюнка. Також опустіть тонкий пензлик в лак для нігтів з блискітками і обведіть контур нашої лілії, також можете додати кілька блискучих точок на самі пелюстки, вони будуть нагадувати застиглі крапельки води після дощу.
6
Не забувайте, що перед кожним новим нанесенням лаку необхідно дати висохнути попередньому шару, інакше ви ризикуєте змастити малюнок і доведеться починати все заново. Після нанесення останнього шару не забудьте нанести на нігті лак для закріплення манікюр а, він допоможе вашому малюнку довше залишатися на нігтях.