Як домогтися гарної фігури. Як витягнути кільце.

У кожної дівчини існує своє поняття красивою фігури . Для когось 50 кг - це вже межа досконалості, а хтось вважає, що це вже багато і прагне схуднути ще. Для того щоб завжди тримати себе у формі, існує кілька способів зниження ваги і корекції фігури .
Інструкція
1
Перший з них - це фізичне навантаження без особливої дієти. Звичайно, потрібно розуміти, що якщо після тренування ви прийдете додому і в 11 вечора з'їсте тарілку борщу і вип'єте три гуртки чаю з тістечками, то всі зусилля, витрачені на придбання красивою фігури в спортзалі, підуть нанівець.
2
Насамперед, запам'ятайте просте правило - намагайтеся не переїдати на ніч і після 12 години дня обмежити себе у вживанні солодкого. Звичайно, всім відомо, що вдома займатися зазвичай лінь, тому якщо є гроші, бажання і кошти, потрібно записатися на танці, плавання або фітнес. Всі вправи, які ви будете робити під наглядом тренера, підуть вам на користь, навіть якщо ви будете ходити на тренування 2-3 рази на тиждень. Тим більше на тренуванні ви вже не зможете лінуватися і тому всю програму навантаження виконайте від початку до кінця.
3
Другий спосіб корекції фігури - дієти. Їх описано безліч, але існує кілька основних принципів. Перше - виключення продуктів, які підсилюють відчуття голоду або мають велику кількість калорій. Це алкоголь, борошняне, цукор, солодка газована вода, варений буряк і моркву, гостра і солона їжа. Для більш легкої дієти намагайтеся вживати ці продукти в першій половині дня, а після 13 годин переходите на овочі, фрукти, молочні та кисломолочні продукти. Капуста сприяє швидкому очищенню кишечника, тому ви не будете відчувати проблем з травленням.
4
Не варто забувати про кашах - ці продукти містять клітковину, завдяки цьому каші довго перетравлюються, і ви тривалий час не відчуваєте голоду. Варто звичайно згадати про шкідливі звички. Відмовтеся від них, і тоді не тільки ваша фігура порадує ваше око, але і колір обличчя стане гладким і рівним, очі будуть сяяти щастям. Чи не забуваєте гарненько виспатися.
5
Для багатьох жінок і дівчат ці правила можуть здатися надто складними, але будьте впевнені - важко буває тільки спочатку, потрібно взяти себе в руки, і через 2-3 тижні ви відчуєте, яка легкість з'явилася в тілі, даний режим харчування і тренувань стане для вас звичним способом життя!