Як прибрати зайві предмети в фотошопі. Як у фотошопі прибрати зайвий об'єкт.

Часто відмінну по композиції фотографію псують зовсім зайві предмети або люди, без присутності яких фотографія була б набагато красивіше і гармонійніше. Якщо вам здається, що на фотографії присутні зайві об'єкти - не поспішайте викидати її. За допомогою графічного редактора Adobe Photoshop ви легко зможете акуратно і непомітно прибрати все зайве з фотографії.
Інструкція
1
Для того щоб ліквідувати непотрібні фрагменти на зображенні, використовуйте зручний інструмент Clone Stamp - він дозволяє клонувати деякі частини зображення і вставляти їх замість інших, маскуючи непотрібні елементи. Завантажте в Фотошопі фотографію, на якій вам потрібно прибрати будь-який об'єкт.
2
Створіть новий шар, а потім клікніть на панелі інструментів на іконку Clone Stamp. Затисніть клавішу Alt і клацніть лівою клавішею миші на то місце фотографії, яке ви хочете зробити джерелом клонування - наприклад, на небо, траву або пісок.
3
Виберіть потрібний розмір кисті і починайте акуратно зафарбовувати зайвий об'єкт на фотографії, час від часу міняючи джерело клонування, клікаючи на потрібне місце з затиснутою клавішею Alt.
4
Прагніть до того, щоб відбиток не виглядав штучно - для цього беріть як джерело клонування різні фрагменти фотографії, підходящі для цього. Ви зможете змішати різні відтінки світла і тіні, і відбиток буде виглядати реалістично і непомітно.
5
Якщо ви зафарбували зайве, створіть маску шару (Layer> Layer Mask> Reveal all), натисніть клавішу D, щоб встановити палітру за умовчанням, а потім налаштуйте м'якість кисті і обробіть в режимі маски чорним кольором ті деталі, що не потрібно було покривати клонованої областю, а білим - ті, які навпаки потрібно проявити.
6
Вийдіть з режиму маски і доробіть фотографію - дрібні деталі клонуйте за допомогою кисті розміром 4-5 пікселів, збільшивши зображення, щоб готовий варіант був акуратним і виглядав достовірно. Деякі шви та інші дрібні елементи, помітні тільки при збільшеному масштабі, ви можете домалювати на фотографії вручну.
Ідеальне фото повинно бути ідеально у всьому. Тому так жалко, коли знімок, який претендує на досконалість, псує будь-яка незначна деталь . На щастя, арсенал засобів ретушування професійних графічних редакторів сьогодні дозволяє виправити практично будь недолік.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop;
  • - файл з вихідним зображенням.
Інструкція
1
Завантажте в Adobe Photoshop вихідне зображення. В меню виберіть File і "Open ..." (замість цього можна натиснути Ctrl + O). Вкажіть потрібний файл в діалозі Open. Натисніть кнопку «Відкрити».
2
Приберіть деталі зображення шляхом заміщення їх іншими фрагментами. Активуйте Clone Stamp Tool. Налаштуйте параметри його роботи, вибравши діаметр, жорсткість і непрозорість кисті (це робиться у вікні, що відкривається після кліка по елементу управління Brush у верхній панелі). Натисніть клавішу Alt. Клікніть мишею по точці, яка бути початковою позицією для отримання клонируемого фрагмента зображення. Відпустіть Alt. Наведіть курсор на удаляемую деталь . Клацніть або проведіть по ній пензлем. Повторюйте цю дію до отримання потрібного результату, при необхідності змінюючи позицію джерела заміщує зображення.
3
Дрібні деталі, які становлять дефекти, не сильно виділяються на однорідному фоні, приберіть «лечащими» інструментами. Активуйте Healing Brush Tool або Spot Healing Brush Tool. Налаштуйте їх, вибравши параметри кисті. Використовуйте інструменти на деталях зображення. Принцип роботи з Healing Brush Tool аналогічний тому, що був описаний для Clone Stamp Tool в попередньому кроці. Використовувати Spot Healing Brush Tool ще простіше - просто клацайте їм по вбираючимся деталям.
4
Деталі складної форми, а також ті, що розташовані на неоднорідному фоні, приберіть за допомогою інструменту Patch. Навколо деталі будь-яким зручним способом створіть область виділення. Активуйте Patch Tool. Мишею, при натиснутій лівій клавіші, перемістіть виділену область на місце зображення, де фон схожий з тим, на якому знаходиться деталь . Відпустіть кнопку миші.
5
Якщо необхідно прибрати деталі, враховуючи при цьому перспективні спотворення (наприклад, видалити вікно з цегляної стіни, що йде вдалину), використовуйте фільтр Vanishing Point. Виберіть пункт з даними назвою в меню Filter або натисніть Ctrl + Alt + V. Відобразиться діалог. Натисніть в ньому кнопку Create Plane Tool. Мишею клікніть в чотири точки, що визначають перспективу. Натисніть кнопку Stamp Tool. Виберіть параметри кисті, змінивши значення в полях Hardness, Diameter і Opacity. Далі працюйте як з аналогічним інструментом, описаним у другому кроці. Для застосування внесених змін натисніть кнопку OK.
6
Збережіть зображення. Використовуйте пункт "Save As ..." меню File або клавіші Ctrl + Shift + S. Вкажіть формат файлу і його ім'я в діалозі. Натисніть кнопку «Зберегти».