Як прикрасити шампанське на весілля.

Без якого елемента не вдасться обійтися при оформленні весільного столу? Відповідь навряд чи стане для когось сюрпризом - це весільні пляшки, перев'язані стрічкою - символ вічного і непорушного союзу двох люблячих сердець. Чи можливо перетворити звичайні пляшки шампанського в щось елегантне і прекрасне?
Інструкція
1
Варіантів маса. Найпростіший і загальнодоступний - перетворити стандартну пляшку шампанського за допомогою оригінальних етикеток, які легко знайдуться в інтернеті. Тільки не забувайте - шаблон вподобаної етикетки зовсім необов'язково підходить до форми ваших пляшок.
2
Для вирішення цієї проблеми вам будуть потрібні лише початкові пізнання в області фотошопа. Схема наступна - з наявною пляшки шампанського здираються (обережно, щоб не пошкодити краю) всі етикетки, наклеюються на чистий паперовий аркуш формату А4, в цьому виді прогоняются через сканер - і ось ви вже щасливий володар готового шаблону майбутньої весільної етикетки.
3
Залишається допомогою фотошопа поєднати обрані етикетки з відсканованим зображенням, роздрукувати, використовуючи самоклеящуюся папір і прикрасити результатом своїх праць весільне шампанське. Зрозуміло, ніщо не заважає вам вигадати дизайн етикетки самостійно.
4
Втім, весільні етикетки - далеко не єдиний спосіб прикрасити пляшки з шампанським. Чули про техніку під назвою декупаж? Витончений малюнок, виконаний акриловими фарбами здатний прикрасити весільні пляшки нітрохи не гірше будь ошатною етикетки. Адже в цьому випадку оригінальність і неповторність вам гарантується.
5
І це зовсім не межа! Уявіть собі, весільне шампанське можна ... одягнути! У спеціалізованих магазинах ви без праці відшукайте і весільний костюм нареченого, і вінчальну сукню нареченої. Не забудьте про аксесуари - капелюшок, метелик, фата, краватка, бутоньєрка. І ні в якому разі не намагайтеся заощадити на матеріалах - дешеві тканини лише зіпсують вид святкових пляшок.
6
Не бійтеся фантазувати! Нехай весільні пляшки вразять всіх гостей і назавжди залишаться в пам'яті нинішніх молодят як справжнісінький символ майбутнього щасливого подружнього життя!