Як намалювати календар. намалювати лист з календаря.

В комп'ютерних програмах, презентаціях, проектах, а також на інтернет-сайтах часто використовуються запам'ятовуються і яскраві іконки, які підкреслюють тематику того чи іншого розділу сайту або презентації. Якщо ви формуєте на своєму сайті розділ з архівом публікацій або хочете познайомити своїх відвідувачів і читачів з хронологією ваших робіт, вам допоможе іконка у вигляді розкритого листа відривного календаря. Виготовити таку іконку можна за допомогою Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Створіть новий документ і намалюйте вузький довгий прямокутник з чорною заливкою за допомогою інструменту Rectangle Tool. Після цього виберіть на панелі інструментів опцію, що дозволяє намалювати прямокутник з округленими краями та налаштуйте її так, щоб радіус заокруглення кутів становив 10 пікселів. Поверх першого прямокутника намалюйте другий, такої ж довжини, після чого з'єднайте шари (Merge Visible).
2
Фігура, матиме два гострих краю внизу і два заокруглених краю вгорі. До створеного шару з фігурою застосуєте деякі стилі шару (Layer Style) - Inner Shadow, з режимом змішування Multiply і прозорістю в 75%, а також Gradient Overlay з підходящим для вас колірним переходом: наприклад, від темно-синього до блакитного.
3
Клацніть на шарі, затиснувши клавішу Ctrl, щоб виділити зображення, а потім відкрийте розділ меню Select і виберіть опцію Modify> Contract. У вікні, встановіть значення виділення в 2 пікселя. Натисніть ОК, а потім створіть новий шар і виберіть в меню Edit опцію Stroke.
4
Налаштуйте обведення - задайте їй відповідний колір, вкажіть розміщення в центрі, і встановіть товщину обведення в 1 піксель. Збільште масштаб картинки і намалюйте поперек фігури вузький вертикальний чорний прямокутник, а потім клікніть на шарі з новою фігуркою двічі і встановіть для нього стиль Bevel and Emboss з настройками Pillow Emboss і Smooth.
5
Після цього перейдіть на вкладку стилів Color Overlay і встановіть білий колір з нормальним режимом змішування. Вийде об'ємна світла деталь - продублюйте шар з цією деталлю кілька разів, а потім розмістіть отримані деталі по всій довжині заготовки.
6
Під заготівлею намалюйте чорний прямокутник, а потім застосуйте до нього кілька стилів шару - Drop Shadow (Multiply, Opacity 43%), Gradient Overlay (Linear), Stroke (1 px, Outside, Normal). У вас вийде об'ємний світлий лист.
7
Продублируйте шар кілька разів і розмістіть під першим листом кілька інших, щоб зімітувати пачку паперу. На верхньому аркуші за допомогою текстового інструменту напишіть будь-який текст або поставте дату.