Як з'єднати три фотографії.

Уміння об'єднувати в одному зображенні кілька фотографій може стати дуже корисним в багатьох випадках - якщо ви робите дружню святкову листівку, весільну стінгазету, художній колаж, робочу презентацію та багато іншого. Створювати колажі з декількох фотографій дуже просто, якщо ви володієте Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі три будь фотографії , які ви хочете об'єднати в одному зображенні, а потім визначте, яка з трьох фотографій буде основним об'єктом, в який будуть вставлені дві решти фотографії .
2
Вибравши основне фото, продублюйте його шар, клікнувши на палітрі шарів на пункт Dulplicate layer. За допомогою інструменту переміщення (Move Tool) перетягніть одну з трьох фотографій на дубльований шар, затиснувши ліву клавішу миші.
3
На основній фотографії з'явиться третій шар - на ньому буде та фотографія, яку ви тільки що перенесли. Помістіть шар з новою фотографією між дублікатом і оригінальним шаром. Для того щоб одна фотографія органічно помістилася на фон інший фотографії , з неї потрібно вирізати основний об'єкт. Використовуйте для цього інструмент Lasso Tool, який ви знайдете на панелі інструментів програми.
4
Виділіть потрібну частину фотографії , а потім інвертуйте виділення (Ctrl + Shift + I) і видаліть зайві фрагменти. Вирізану частину за допомогою інструменту переміщення встановіть в потрібне місце. Для того щоб зняти виділення, в меню Select виберіть опцію Deselect.
5
Можливо, вам буде потрібно підігнати розмір і форму фотографії під новий фон - для цього натисніть комбінацію клавіш Ctrl + T, щоб викликати інструмент вільної трансформації. Для того щоб не порушити пропорції фотографії , змінюючи її, затисніть клавішу Shift. Зменшіть або збільште фотографію і при необхідності розгорніть її вліво або вправо, міняючи ракурс.
6
Тепер візьміть третю фотографію, яку ви хочете поєднати з першими двома, і виконайте вже описані дії - обріжте зайве і розмістіть фото в потрібному місці, трансформуючи його, якщо це необхідно.