Як почати торгівлю одягом. торгівля одягом з чого почати.

Ви вирішили зайнятися підприємницькою діяльністю і роздумуєте про відкриття точки або навіть магазину з продажу одягу. Як же організувати цей бізнес, щоб товар не залежувався на полицях?
Інструкція
1
Вивчіть ринок одягу у вашому місті (конкуренти, асортимент, попит). Визначтеся з формою організації торгівлі (прилавок, самообслуговування). Виберіть, який саме одягом ви будете торгувати, для яких цілей, і хто буде вашими потенційними покупцями. Це може бути магазин (або точка) з продажу жіночого, чоловічого, дитячого одягу і т.п. Ви також можете продавати і супутні товари.
2
Складіть бізнес-план вашого торгового підприємства або доручіть це фахівцеві. З'ясуйте, чи достатньо у вас на даний момент коштів для початку торгівлі. Запам'ятайте, що непередбачені витрати складають левову частку витрат на підприємство.
3
Ліцензія на торгівлю одягом не потрібна. Однак в установчих документах вашого ІП, ТОВ і т.д. повинні бути зазначені коди, які підтверджують, що ваша організація займається торгівлею.
4
, повідомте про Росспоживнагляд про те, що ви починаєте торгівлю. У заяві вкажіть вид товару (одяг), який збираєтеся реалізовувати.
5
Якщо ви плануєте відкривати магазин, придумайте йому назву, яка б подобалося вам, потенційним покупцям, і було б милозвучною. Виберіть розташування для магазину. Якщо ви збираєтеся відкривати точку на ринку, виберіть не той ринок, який найближче від вашого будинку, а той, куди приходить найбільше покупців.
6
Отримайте необхідні документи і висновки в СЕС та пожежної охорони в тому випадку, якщо ви хочете почати торгівлю в окремому приміщенні або орендуєте його частину.
7
Закупіть товар і необхідне обладнання. Подбайте про те, щоб на всі товари були сертифікати якості. Але якщо ви робите закупівлі на зарубіжних або столичних ринках, то постарайтеся заздалегідь з достовірних джерел дізнатися про надійність передбачуваних постачальників. Товар повинен надходити безперебійно, тому відразу продумайте схему поставок.
8
Якщо ви відкриваєте магазин, обов'язково дайте рекламу в ЗМІ, подбайте і про зовнішню рекламу.
9
Розкладіть товар так, щоб його було зручно брати з полиць, вішалок. Цінники повинні бути написані крупним шрифтом.
10
Найміть персонал і не забудьте про охорону магазину чи торгової точки.