Як заповнювати анкету для візи до Іспанії. Як заповнити заяву на візу в іспанію.

Як би вам не хотілося швидше опинитися на піщаних пляжах Іспанії, без оформлення відповідних документів та візи , ви навряд чи зможете здійснити це бажання. Ну, якщо тільки ви потрапите на територію Іспанії нелегальним гастарбайтером. Але це вже мало схоже на відпочинок вашої мрії, чи не так?
Інструкція
1
Пам'ятайте, що рішення про надання вам візи приймає Посольство Іспанії, а туроператор тільки передає вашу заявку та документи. А в перелік обов'язкових документів входять: угода про захист персональних даних, які ви надаєте туроператору; анкета, дані якої використовуються за прямим призначенням менеджерами турагентства при заповненні іспанської анкети. Процес відбувається наступним чином: спочатку ви повинні заповнити персональну анкету російською мовою в тому туристичному агентстві, куди ви звернулися, і лише потім вона пройде переклад на іспанську; паспорт, фотографія 3,5х4,5;
2
Візьміть довідку з місця роботи і довідка з банку про стан вашого рахунку та про відсутність у вас заборгованості по кредиту.
3
Заповніть іспанську анкету і підпишіть її на останніх сторінках.
4
Можна, але не є обов'язковим, докласти спонсорський лист у друкованому вигляді.
5
Оформляється віза в термін від 10 робочих днів. Вартість оформлення буде залежати від того, за скільки днів до поїздки ви почнете готуватися до неї і збирати необхідні документи.
6
Якщо ви подбали про це більш ніж за 21 день до від'їзду, то це обійдеться вам приблизно в 3 500. Якщо за 11 - 20 днів, то сума зростає до 4 000. І чим довше ви тягнете з подачею документів, тим більше грошей вам доведеться витратити.
7
Якщо вам не хочеться витрачати час на заповнення анкети безпосередньо в офісі туроператора, то є можливість завантажити необхідну анкету для отримання візи зі спеціалізованого сайту візового центру Іспанії. І заповнити її в домашніх умовах, а до туроператора прийти вже з готовою анкетою. Це суттєво скоротить кількість витраченого часу.