Як повернути собі ділянку.

У житті часом трапляється так, що ми робимо помилки, які досить складно виправляти. Іноді ці помилки стосуються власності. Власність може бути різних видів. Що робити, якщо ви втратили право власності на земельну ділянку ? Відбутися це могло з різних причин: ви могли просто неправильно оформити документи, вас могли обдурити навмисно. Але в будь-якому випадку, ви зрозуміли свою помилку і мають намір повернути цю власність.
Інструкція
1
Якщо причина втрати власності - обман, тобто навмисне позбавлення вас цієї власності, вирішуйте питання через суд. І тільки через суд. Такого роду обман міг бути здійснений шляхом неправильного оформлення документів, і введення в оману власників. Для початку, дізнайтеся поподробнее про організацію, яка відповідальна за обман. Спробуйте добути якомога більше інформації про неї.
2
Можливо, ви не один, хто постраждав в результаті їх махінацій. В такому випадку, об'єднуйте свої зусилля, продовжуйте добувати максимально можливу кількість інформації, а потім неодмінно звертайтеся до адвоката. Якщо ви будете не єдиним позивачем, вам буде простіше оплатити послуги адвоката, а без адвоката буде складніше відстояти свої права в суді.
3
Ще ситуація може бути така, що ви продали свій ділянку , узаконили всі документи у нотаріуса і якийсь час не цікавилися своєю ділянкою. А нові господарі, яким ви продали цей свій ділянку , або за причини надмірної зайнятості, або за причини своєї безтурботності або ж з якихось інших причин, не оформили покупку до кінця. Чи не зібрали всі необхідні документи в реєстраційній палаті і у всіх інших законодавчих органах. Тобто, у них на руках є лише документ про продаж, а документів, що підтверджують їх право власності на цей ділянку немає. А ви через деякий час схаменулися, пошкодували, що даремно продали свій ділянку .
4
Тут особливо переживати не варто. Не залежно від того, що ви ділянку продали і все оформили на законних підставах, оскільки реєстрації в палаті не послідувало, вся угода вважається недійсною. Вважайте, що її не було. Ви нічого не продавали, і у вас нічого не купували.
5
Зверніться в реєстраційну палату і перереєструйте свій ділянку . Тобто, отримаєте його назад на цілком законних підставах. Що ж до нових власників, то спробуйте з ними спочатку домовитись, повернути їм частину грошей, які ви отримали за ділянку деякий час назад. У разі, якщо вони не захочуть просто так віддавати ділянку , сміливо звертайтеся в суд. Закон буде на вашому боці.