Як залучити клієнтів правильно. Як правильно знайти клієнтів.

Прибутковість будь-якого бізнесу безпосередньо залежить від числа покупців. Існуюча конкуренція на ринку товарів і послуг змушує власників бізнесу застосовувати різні способи для залучення клієнтів . При вирішенні даного питання необхідно освоїти деякі правила, щоб не тільки залучити, але й утримати покупців, тим самим забезпечивши собі хороший дохід.
Інструкція
1
Спочатку постарайтеся чітко заявити про себе, використовуючи різні рекламні ходи. При підготовці реклами використовуйте короткий, доступний і не дратівливий текст. Не допускайте помилок, як граматичних, так і смислових. Зміст реклами акцентуйте на інтересах споживчої аудиторії, щоб звернути увагу саме на ваші товари або послуги. Інформацію про наступаючих акції і знижки надавайте заздалегідь. Виберіть правильне місце розміщення реклами.
2
Телебачення є найбільш популярним способом залучення клієнтів . Ви можете використовувати відеоролик, біжучий рядок, інформаційну заставку, а також спонсорувати будь-яку передачу, в якій прозвучить усне згадка про вашу компанію.
3
Хорошим методом є розміщення реклами в різних друкованих виданнях, таких як газети, журнали, брошури.
4
Інтернет також допоможе вам у залученні клієнтів , за допомогою новинних і тематичних статей. Ви можете створити свій власний сайт з докладною інформацією про ваш бізнес, наданих послугах або пропоновані товари. Використовуйте партнерські програми з посиланням на ваш сайт, помістіть логотип або банер фірми на різних сайтах.
5
Реклама на радіо також дозволить залучити потенційних клієнтів .
6
Зараз набирає популярність реклама на міському транспорті та розміщення листівок всередині нього.
7
Плакати на призматронах, стінах і розтяжках, а також листівки, каталоги та буклети - є хорошим помічником в цій справі.
8
При роботі з корпоративними клієнтами запропонуйте спеціальні умови обслуговування. Це дозволить вам мати стабільний дохід, а лояльне ставлення навіть з давніми клієнтами дасть величезну перевагу перед конкурентами і зміцнить ваше положення на ринку.
9
Під час первісної бесіди з клієнтом забезпечте належний рівень обслуговування. Будьте ввічливі, чемні, покажіть свою зацікавленість, але і занадто нав'язливим бути теж не варто. Дозвольте клієнту самостійно ознайомитися з вашою послугою або товаром. Уважно слухайте клієнта, і ні в якому разі не перебивайте. Це не тільки не ввічливо, - можливо з вами просто не захочуть продовжувати спілкування. Повідомте інформацію про товар зрозумілим простим мовою, не вживаючи професійних термінів.
10
Дотримуючись простих правил залучення клієнтів та роботи з ними, ви зможете зайняти лідируючі позиції серед конкурентів.