Як зробити укол у стегно. ставити укол внутрішньом'язово в стегно.

Внутрім'язові уколи можна робити в сідницю, руку або ж в стегно (вище коліна приблизно на 10-15 см). Все залежить від конкретного випадку та вводимо ліки. Наприклад, масляні розчини краще вводити в м'яз стегна, ніж в сідницю.
Вам знадобиться
  • - розчини для ін'єкції;
  • - ватяні кульки;
  • - медичний 70% спирт;
  • - шприц.
Інструкція
1
Добре промийте руки з милом, бажано з антибактеріальним. Після чого можете зайнятися підготовкою до ін'єкції. Дістаньте шприц з упаковки і покладіть в сторону, наконечник з голки, не знімайте. Якщо у вас ліки у вигляді порошку, то розкрийте ампулу і протріть кришечку ваткою зі спиртом. Потім наберіть у шприц фізрозчин і проткніть гумовий ковпачок. Після чого ретельно потрясіть пляшечку і наберіть у шприц розчин. Прикрийте голку наконечником.
2
Обробіть ватяним кулькою, змоченим у спирті, місце для уколу. Спочатку протріть зону приблизно 10 на 10 см, а потім другим кулькою 5 на 5 см. Після цього прийміть зручне положення. В стегно можна робити укол як стоячи, так і лежачи. При положенні стоячи коліно потрібно зігнути під кутом в 45 градусів (ногу поставити на стілець). Варто зауважити, що м'язи максимально розслабляються тільки лежачи, тому ця поза переважніше.
3
Введіть голку в оброблене спиртом місце, приблизно на 1-2 см углиб м'язи. Починайте повільно вводити ліки. Коли шприц буде витягнутий, прикладіть ватку зі спиртом на місце уколу і потримайте кілька хвилин.
4
При введенні олійних розчинів потрібно бути дуже уважним. Не можна щоб розчин потрапив в просвіт кровоносної судини. Тому, перш ніж вводити ліки, потягніть поршень шприца на себе. Якщо в шприц не йде кров, значить, можете сміливо вводити ліки. В іншому випадку, доведеться пошукати інше місце. Не ризикуйте, краще кілька разів проколоти ногу, ніж їхати екстрено до лікарні.
Корисна порада
Укол здається менш болючим, якщо його робить інша людина. Тому, якщо вам можуть допомогти близькі люди, не відмовляйтеся. Чому так? Та тому, що при самостійному введенні шприца людина мимоволі напружується, так як робить це, зосередившись на процедурі.