Як позбутися від моху на ділянці. вапнування грунту проводиться при заростях моху.

Мох - вкрай невибагливий до умов зростання бур'ян, йому не страшні комахи, грибки і бактерії. Він легко переносить тривалий пересихання, розмножується він вегетативно і спорами. А як позбавиться від мохів, що з'являються на ваших ділянках?
Інструкція
1
Присутність на ділянці такого бур'яну як мох може завдати чимало клопоту власникам ділянок. Мох може з'являтися на ділянці з наступних причин: відсутність надійного стоку води, затененность ділянки, поганий дренаж, сильна ущільненість ґрунту, недостатня кількість поживних речовин. Ви також можете визначити причину появи моху з його вигляду. Якщо ви бачите мохи з прямостоящими пагонами, який мають зелений верхи коричневий низ, значить грунт на ділянці суха і кисла.
2
Для того щоб позбутися від моху на ділянці , усуньте причини його розповсюдження. Якщо ваша ділянка має яскраво виражені нерівності, а також поглиблення, в яких накопичується вода, то ваша задача наступна.
3
Спочатку вирівняйте ділянку за допомогою землевания, можна додати пісок, що допоможе поліпшити дренаж грунту. Невелика ділянка спробуйте обробити вилами, якщо площа ділянки більша - спробуйте використовувати механічний або ручної аератор (аерація покращує дренаж грунту і забезпечує провітрювання кореневої системи).
4
Якщо в грунті присутній підвищена кислотність - проведіть вапнування. Грунт, страждаюча недоліком поживних речовин, потребує комплексної підгодівлі.
5
Якщо мохом встигла зарости досить велика територія ділянки - використовуйте більш радикальні хімічні засоби. Обробляйте ділянку вранці при теплій і сонячній погоді. Через пару днів, якщо не буде дощу. Полийте ділянку водою.
6
Через два тижні після проведення обробки мох повинен почорніти. Зберіть його за допомогою граблів. Якщо поразка мохом було сильне - то, можливо, буде потрібно провести повторну обробку.
7
Для того щоб уникнути появи моху на ділянці в майбутньому - робіть наступне: - регулярно обробляйте ділянку граблями; - Проводите аерацію; - Підгодовуйте ділянку добривами; - Проводите вапнування.