Як поставити раковину.

У наших будинках раковини традиційно встановлюють у двох місцях, у ванній кімнаті і на кухні. На кухні раковини застосовуються в основному для обробки продуктів і миття посуду. Тому їх і називають мийками. Мийки для кухні мають різну форму і можуть виготовлятися з нержавіючого металу, композитних матеріалів або з кераміки.
Інструкція
1
Існує кілька різних способів установки раковин у ванній: установка на кронштейнах, установка на п'єдесталі, установка на тумбі. Найвідповідальнішої установкою можна вважати установку на кронштейнах, оскільки при установці на тумбі і на п'єдесталі частину ваги керамічної раковини припадає на додаткові частини, тумбу і п'єдестал.
2
Для установки раковини на кронштейнах слід мати раковину , перфоратор, дюбелі, шурупи, кронштейни, сифон, змішувач, гнучкі водопровідні шланги потрібної довжини.
3
На висоті 80-85 см відзначте місце, де буде встановлена ваша раковина. За допомогою помічника прикладіть раковину до стіни і розмітьте два отвори під установку кронштейнів.
4
Дрилем або перфоратором просвердлите в зазначених раніше місцях отвори і вставте туди дюбелі. Встановіть на потрібне місце кронштейни, прикрутіть їх шурупами.
5
Повісьте раковину на кронштейни, встановіть її так, щоб вона щільно прилягала до стіни.
6
Підключіть зливний отвір раковини до сифона, а сифон до каналізації за допомогою гофрованої труби.Установіте на раковину змішувач, підключіть його до водопровідної труби за допомогою гнучких шлангів.
7
Увімкніть воду, налийте води в раковину , зачекайте деякий час, обстежте стики підключення сифона і водопроводу. При появі вологи на стиках, переберіть підключення знову і промажте їх силіконовим герметиком.
Корисна порада
Раковини для ванної кімнати вибирають фаянсові або порцелянові. І те, і інше вважаються сантехнічної керамікою і володіють багатьма достоїнствами, простотою у використанні, довговічністю, гігієнічністю, нетоксичність. Але раковини, як і всякі керамічні вироби, досить тендітні, тому встановлювати їх треба акуратно і міцно.