Як поставити підвіконня.

Який би матеріал ви не вибрали для вікон і підвіконь , головне правильно встановити і ті й інші. Установка підвіконь здійснюється трьома основними способами: установка за допомогою спеціального клею, за допомогою монтажної піни, установка на спеціальні кронштейни. Останній спосіб застосовується там, де підвіконня виступає за підвіконні простір більш ніж на 10 см.
Інструкція
1
Визначтеся з вибором матеріалу для підвіконня, його розміром, формою. Виготовте підвіконня відповідно до ваших мірками.
2
Встановіть підвіконня на підвіконні простір і за допомогою дерев'яних підпор (дерев'яні брусочки потрібної товщини) виставите підвіконня строго горизонтально. Використовуйте для цього будівельний рівень. Залиште між внутрішньою кромкою підвіконня і низом віконного отвору невеликий простір. Туди можна покласти шар теплоізоляційного матеріалу або запінити зазор монтажною піною.
3
запеньте всі порожнечі під підвіконням монтажною піною. Покладіть на підвіконня що-небудь важке, щоб монтажна піна, розширюючись, не підняла підвіконня. Витримайте деякий час (добу), зніміть всі з підвіконня, зайву піну видаліть ножем. Виступаючі за межі стіни частині підвіконня (якщо вони є) оформите спеціальними заглушками.
Зверніть увагу
Підвіконня підбирають за матеріалом виготовлення самих віконних систем, кольором і фактурою матеріалу. Це означає, що якщо у вікна вставлені віконні системи з ПВХ, то і підвіконня краще вибирати також із ПВХ відповідного кольору. Проте останнім часом, особливо на маленьких кухнях, підвіконня робляться з ДСП, покритого пластиком, а також з натурального каменю, що дозволяє використовувати підвіконня як додаткову робочу поверхню.