Як поставити парктроник.

Принцип дії пактроніка полягає в тому, що датчики пактроніка вимірюють відстань від перешкоди до бампера автомобіля і світловими і звуковими сигналами попереджають водія про небезпечну близькість. Пактронік включає в себе: блок управління, блок індикації, датчики (в основному 4 шт. В комплекті), фрезу для висвердлювання отворів під датчики, кабелі живлення, підключення, зв'язку. Зазвичай датчики пактроніка встановлюють в отвори заднього бампера, блок управління кріпиться там же, під заднім бампером, блок індикації виводиться в салон на дзеркало або кріпитися ззаду на панелі.
Інструкція
1
Купіть в автомагазині пактронік обраної моделі та уважно прочитайте інструкцію. Розмітьте розташування датчиків, дотримуючись інструкції. Прикладеної фрезою просвердлите в бампері під номерним знаком отвори для датчиків. Відстань між двома середніми датчиками зазвичай 50 см.
2
Акуратно зніміть всередині машини обшивку багажника. Встановіть датчики в просвердлені отвори, чітко відстежуючи порядок по інструкції і маркування. Жорсткої дротом протягнете дроти від датчиків всередину бампера автомобіля.
3
Простягніть дроти з бампера через отвір у задній стінці в багажник. Це отвір зазвичай закрито гумовою заглушкою. Воно, як не можна більше, підходить для установки кабелів. З'єднайте дроти з блоком управління. Прикріпіть блок управління на двосторонній скотч на внутрішній стороні заднього крила.
4
Виведіть блок індикації в салон. Якщо необхідно провести дроти до передньої панелі (обраний передній індикатор), проведіть їх під порогами дверей. Проводи від блоку індикації приєднаєте до блоку управління згідно зі схемою інструкції.
5
Підключіть блок управління пактроніка згідно інструкції, використовуючи систему підключення ламп заднього ходу.